KURBAN BAYRAMINDA 6 GECE - 7 GÜN VİLLA KONAKLAMALI KARYA UYGARLIĞINI GEZİYORUZ...

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 10.8.2019 Cumartesi - 16.8.2019 Cuma
 • Etkinlik süresi 7 Gün
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 5 KM
 • Katılımcı Sayısı 16 kişi / Kalan :2 kişi
Faaliyet sorumlusu
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 1069
  Katıldığı etkinlik 67
  Yürüyüş mesafesi 884 km
  Düzenlediği etkinlik 48
 • İletişime geç
SAİT YİĞİT & EROL GEYGEL SORUMLULUĞUNDA

  6 GECE - 7 GÜN  VİLLA KONAKLAMALI
DİDİM - BAFA GÖLÜ - BODRUM - KUŞADASI - ÇEŞME ALACATI

10 - 16 AĞUSTOS 2019 KURBAN BAYRAMI

KAMPTREK VE GLEE TURİZM katkılarıyla bu Kurban Bayramın da Didim'in şirin ve küçük bir beldesi olan Akbük'e gidiyoruz.  Akbük , Masmavi deniz ile yemyeşil bir doğayı aynı anda insanlara sunuyor. Gerek havasının güzelliğiyle gerek insanları rahatlatan sessizliğiyle tam bir cennet olan Didim Akbük, yaklaşık olarak 11 kilometre plaja sahip bir bölgedir. Kaldı ki bu bölgedeki en büyük ormanlar ve yeşil alanlar Aydın Akbük'te bulunmaktadır.

Oksijen deposu çam ormanları ve zeytinliklerle çevrelenmiş bir bölgede, denizin turkuaz rengine mesafe sadece 1300 metre.

Birinci sınıf malzeme ve yüksek kalite standartlarında inşa edilen 3 Adet villalarda hayalinizdeki tatil için her şey hazır.

Yarı olimpik yüzme havuzu, belki de hiç dışarı çıkma ihtiyacı duymayacaksınız.

TANITIM VİDEOSU :

https://www.youtube.com/watch?v=_hJGCbn3_qcPROGRAM :

09 Ağustos 2019 Cuma Akşamı saat 22:00 da siz katılımcılarımızı alarak yola koyuluyoruz.

1. GÜN (10 Ağustos Cumartesi ) : Sabah Kahvaltımızı ve alışverişimizi Didim de yapıp 3 adet olan Villalarımıza yerleşiyoruz. Bugün tüm gün serbest zaman isteyen arkadaşlar havuzda serinleyebilir ya da Akbük - Didim'e giderek plaj keyfi ve alışveriş yapabilir.


2. GÜN ( 11 Ağustos Pazar ) : Bugün yolculuğumuz Milet Antik Kenti liman kenti olması nedeniyle, aralarında Troy, Efes, Priene gibi devletlerin de bulunduğu 12 İyon uygarlığı arasında özerkliğini ilan etmiş; sanat, bilim ve felsefe alanında öne çıkan bir devlet olmuştur.


Milet Antik Kentiinden ayrılarak  Antik dönemdeki ismi Latmos olan ve mitolojide Ay Tanrıçası Selene ile yakışıklı çoban Endymion'un hikâyesinin anlatıldığı Beşparmak dağlarının eteklerinde bulunan Bafa gölü'ne ulaşıyoruz. Gölün güzel manzarasında fotoğraflar çekiyoruz.


Saat 15:00 sularında Türkiyenin en meşhur plajlarından biri olan Altınkuma gidiyoruz.. Burada Serbest zaman veriyoruz. İsteyen yüzebilir. İsteyenler Didim de gezebilirler.


3. GÜN ( 12 Ağustos Pazartesi ) :  Bugun Didim Koylarıı Tekne ile geziyoruz.  Sabah saat 10:00 da teknemize geçiyoruz. Sırasıyla cennet koy, akvaryum koy, akademi koy, dalyanaki koy, doğal koy olarak adlandırılan koyları gezdikten sonra akşam 16:30 sularında Altınkum'a geri dönüyoruz.4. GÜN ( 13 Ağustos Salı ) : Bugün Saat 16:00 a kadar havuz keyfi yaptıktan sonra  Bodrum'a gidiyoruz. Burada serbest zaman veriyoruz. Saat 23:00 a kadar Bodrum gecelerine akıyoruz. Peki Bodrum da ne yapılır. Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, İngiliz Kulesi, İtalyan Kulesi, Cam Batık Salonu, Karyalı Prenses Salonu, Zindan, Uluburun batığı gezilebilecek yerler arasında. Bodrum denilince ilk akla gelen ve sanat güneşimiz Zeki Müren'in Evi, Myndos Kapısı ve Anfi Tiyatro'nun gezilmesi gereken yerler arasında.


5. GÜN (14 Ağustos Çarşamba ) : Bugün serbest zaman. Neler yapabiliriz.

* Didim ve Akbük de bulunan plajlara gidilebilir.

* Havuz Keyfi yapılabilir.

* Didim de bulunan Apollon Tapınağı gezilebilir. Apollon Tapınağı aslında bir antik kent değil, kutsal bir mahaldir. Miletostan gelen kutsal yol ile bağlantıya sahip olan kehanet merkezidir. Antik dünyanın en büyük 3 tapınağından biri aynı zamanda kehanet merkezi Didim Apollon tapınağı'nı geziyoruz.   


6. GÜN (15 Ağustos Perşembe ) : Bugün de serbest zaman. Havuz başındayız. 


7. GÜN (16 Ağustos Cuma ) : Sabah erkenden toplanıp İstanbul yollarına düşüyoruz. Ancak önce Kuşadası - Çeşme Alaçatı yapıyoruz. Saat 16:00 civarlarında İstanbul yoluna düşüyoruz.
MALİYET : Tahmini : 1400 TL

Maliyete Dahil Olanlar :

- İstanbul - Didim Tüm araç transferleri. 

- 6 gece  yüksek kalite standartlarında inşa edilen 3 adet villalarda  konaklama.

- Tüm  rehberlik hizmetleri.

- Acenta giderleri

 Maliyete Dahil Olmayanlar :

- Sabah Kahvaltısı

- Öğle kumanyaları, 

- Akşam Yemekleri

- 1 ADET Tekne Turu

- Tüm kişisel harcamalar.

NOT: Her villada mutfak bulunmaktadır.

Faaliyet sorumlusu: Erol GEYGEL : 0545 658 48 73    Sait YİĞİT : 0532 335 49 84

NOT : Bu etkinliği Tursab A acenta gurubu, 8273A sicil numaralı GLEE Turizm ile organize etmekteyiz
 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER GLEE TURİZM'E 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

SOSYAL MEDYAMIZ