SERİNDERE KANYONU

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 5.07.2020 Pazar
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 10 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Murat DÜRÜST
 • Puanı 714
  Katıldığı etkinlik 34
  Yürüyüş mesafesi 713 km
  Düzenlediği etkinlik 22
 • İletişime geç
MURAT DÜRÜST LİDERLİĞİNDE DERE İÇİ HIKING
SERİNDERE KANYONU
DERE İÇİ HIKING
05 TEMMUZ 2020 PAZAR
MURAT DÜRÜST LİDERLİĞİNDE ORTA ZOR PARKUR SERİNDERE KANYONU DERE İÇİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik ve Parkur Hakkında : 5 Temmuz Pazar günü 07:00 da Yenibosna durağından başlayacak gezimize Serindere Köyü yakınlarında başlıyoruz. Tamamını Serindere içinde, kanyon ve dere içi yürüyüşü olarak yapacağız. Bölgedeki en güzel kanyon parkurlarından olan ve orta düzey yürüyüş yapabileceklere uygun bir yürüyüş olacak. Yaklaşık 10 km uzunluğundaki ve 5-6 saat sürmesini beklediğimiz bir rota. Yazın bu sıcak günlerinde hem serinleyecek hem de keyifli bir doğa yürüyüşü yapacağız.

Kahvaltı :Yanımıza getirdiğimiz malzemeler ile köy kahvesinde yapıyoruz.

Öğle Yemeği : Atıştırdıklarınızı yanınızda alıyorsunuz. Meyve ve kuruyemiş gibi gıdalar tercih edilmeli.

Akşam Yemeği : Duruma göre birlikte değerlendiririz.

Faaliyet Sorumlusu : Murat DÜRÜST : 0533 366 86 67

GEREKLİ MALZEMELER VE UYARILAR

Güzelce ıslanacağımız için yedek kıyafet mutlaka bulundurulmalı.

Yürüyüşe uygun bileği satan bot ve tozluk, baton, Sırt çantası, su geçirmez yağmurluk, panço. 1.5-2 litre su, öğle kumanyası için yiyecek. Yedek kıyafet ve spor ayakkabı.

NOT (İçişleri bakanlığı Genelgesine göre Soyadı tutan  aynı evde yaşayan eşler ve çocuklar iki kişi yan yana seyahat edebilir. ... TL)
(Pandemi kurallarına göre koltukta tek seyahat edecekler için kişi başı ücret : .... TL)
PAYLAŞIM ESASI : YOL + SİGORTA + ACENTA GİDERİ + REHBERLİK ÜCRETİ

ETKİNLİKLERİMİZ PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

ARAÇ DURAKLARI :

07:00 Yenibosna

07:05 İncirli DOĞTAŞ

07:10 Cevizlibağ

07:15 Mecidiyeköy YapıKredi

07:30 Kadıköy BP

07:35 E-5 Göztepe

07:35 E-5 Kozyatağı Carrefour

07:40 E-5 Bostancı

07:45 E-5 Maltepe

07:50 E-5 Kartal


Lütfen kalkış saatinden 5 dk. önce durakta olunuz... BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.