"BOŞLUKTA KAL ÖYLE ÇOK GÜZELSİN"

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 1.12.2019 Pazar
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : TİYATRO
 • Mesafe 0 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1744
  Katıldığı etkinlik 178
  Yürüyüş mesafesi 2204 km
  Düzenlediği etkinlik 153
 • İletişime geç
Hüsnü Demiralay Dostumuzun Tiyatro Oyun
"BOŞLUKTA KAL ÖYLE ÇOK GÜZELSİN" 
1   Aralık 2019 Pazar


Saat :   20:00  Yer : Kadıköy Boa Sahne

Bilet Ücreti: 50 TL


YAZAN: SİBEL YILDIRIM 
YÖNETEN: CAN BAŞAK 
OYUNCULAR: ŞEBNEM KÖSTEM _ CAN BAŞAK _ HÜSNÜ DEMİRALAY _ SİBEL YILDIRIM _ FIRAT BOZAN _ CEMRE BUĞRA ÜN 
MüZİK: CÜNEYT BÜYÜKYAKA 
IŞIK: ÖZCAN ÇELİK 
DEKOR: CİHAN AŞAR 
KOSTÜM: DİLEK KAPLAN 
YÖNETMEN YARDIMCISI: CEMRE BUĞRA ÜN 


U harfini yitirmiş bir Barmen, bir Konsomatris, bir Diş Hekimi ve bir Tuhaf Görünümlü, bir Fizik Profesörünü ikna ederek Zamanda geri gidip tüm hatalarını yapmayıp geri dönmek isterler. 
O gece tesadüfen aralarında olan bir Kadın bütün bu olup bitene şahit olur. 
Bir barda Zamanları kesişen, ümidini kaybetmemiş altı kaybedenin tuhaf ve komik hikayesi " BOŞLUKTA KAL ÖYLE ÇOK GÜZELSİN " yaşadıkları An'ın iğneleyici dokunuşlarına maruz kalan, sıkıştıkları boşluk duygusundan onu doldurarak kurtulmaya çalışan insanların varoluş mücadelesini anlatıyor.
Zamanda yolculuk belki bir gün mümkün olacaktır ama geçmişe dönüp hata yapmamayı başarmak ?!
Bir Konsomatris, bir Fizik Profesörü, bir Diş Hekimi, bir Barmen, bir Kadın ve bir Tuhaf Görünümlü. . .
Birbirlerini hatalarından öpüyorlar;
Boşlukta!
Kahkahalarla!"
Sibel Yıldırım 'ın yazıp Can Başak 'ın yönettiği, Tiyatral' in beşinci oyunu " BOŞLUKTA KAL ÖYLE ÇOK GÜZELSİN " kazanan tarafta olabilmek için mücadele eden ama Zaman'a yenilerek her defasında başa dönenlerin komik ve hüzünlü hikayesi. . .


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.