29 EKİM TATİLİNDE LİKYA

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 28.10.2021 Perşembe - 31.10.2021 Pazar
 • Etkinlik süresi 4 Gün
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 20 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1625
  Katıldığı etkinlik 156
  Yürüyüş mesafesi 1957 km
  Düzenlediği etkinlik 132
 • İletişime geç
29 EKİM TATİLİNDE BUNGALOW KONAKLAMALI LİKYA

29 EKİM TATİLİNDE LİKYA

28-29-30 - 31Ekim 2021
(4 GÜN 3 GECE )   

İÇERİK : Doğa Yürüyüşü ve Kültür Gezisi 

YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Sait YİĞİT

TEL : 0532 335 49 84

FAALİYET SÜRESİ : 3:Gece 4 Gün

KATILIM BEDELİ :  1100 TL (Yanyana oturma düzenine göre kişibaşı)

MALİYET E DAHİL OLANLAR:  Bungalow Evlerde Konaklama  + Yol + Seyahat Sigortası + Rehberlik


Tek oturmak isteyenler için fark 200 TL 

 Likya Yolu, Türkiye'nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olma özelliğine sahip olmakla birlikte, Fethiye'den başlayarak Antalya'ya kadar uzanan ve tarihte Likya olarak adlandırılan Teke yarımadasındaki patikalardan bir kısmının işaretlenip haritalanması ile oluşturulmuş bu yürüyüş rotasıdır.  Likya yolunun sizin için seçtiğimiz en güzel parkurlarında harika bir 4 gün geçireceğiz.


PROGRAM

27   Ekim Çarşamba saat 21:00 da ilk durağımız olan Yenibosnadan katılımcılarımızı alarak yola revan oluyoruz.


1. GÜN : Sabah Saatlerinde alışveriş yapıp, portakal ve avakado bahçesi içindeki bungolow evlerimize yerleşiyoruz. Öğle  saatlerinde Faralyadan , Kelebekler Vadisi manzarasını seyrediyoruz. Daha sonra yürüyüş için Likya Yolu başlangıc parkuru olan Ovacık -Kirme  parkurumuza geliyoruz. Burada yaklaşık 10 km'lik  muhteşem Ölüdeniz manzarasıyla ilk günkü parkurumuzu tamamlayıp portakal ve avakado bahçesi içindeki bungolow evlere yerleşiyoruz. 2. GÜN : Muhteşem Göcek adaları ve koylarını tekne ile geziyoruz. Akşam Bungolow evlerimize dönüyoruz.
3. GÜN Sabah  kalkıp kahvaltımızı yaptıktan sonra Alınca - Yediburunlar Parkuru 8 km.   Parkur sonrası Yediburunlara geçip muhteşem manzaranın tadını çıkarıyoruz.

4. GÜN : Sabah  kalkıp kahvaltımızı yapıp Kayaköy yoluna koyuluyoruz.  Kayaköy gezisi ve  Kayaköy - Afkule Manastrı 6 Km.  Saat 14:00 da İstanbul'a dönüşe geçiyoruz.

MALİYET 1100 TL (Yanyana oturma düzenine göre kişibaşı)

Tek oturmak isteyenler için fark 200 TL 

 Maliyete Dahil Olanlar :

- Tüm araç transferleri. 
- 3 gece 3 - 4 kişilik  Bungalow evlerde konaklama.  (Evlerin içi 2 Kişilik odalara bolunmus sekildedir);
- Tüm  rehberlik hizmetleri.
- Acenta giderleri
 Maliyete Dahil Olmayanlar :
- Sabah Kahvaltısı
- Öğle kumanyaları, 
- Akşam Yemekleri
- Tekne Turu
- Tüm kişisel harcamalar.
AÇIKLAMALAR :
*  Fiyata neler dahil: 3 gece  3 - 4 kişilik Bungalow evlerde konaklama(Evlerin içi 2 Kişilik odalara bolunmus sekildedir);  İstanbul - Fethiye - İstanbul transferi , Yürüyüş boyunca parkur başlangıç ve bitiş transferleri , Zorunlu tur sigortası ve Rehberlik. ( Tekne ücreti dahil değildir. ) Fiyat yanyana oturma düzenine göredir.
KONAKLAMA : Gürültüden uzak , doğanın içinde limon , portakal bahçelerinin içinde 3-4 kişilik  Bungalowlarda kalıyoruz. Lüks beklentesi olan kişiler için uygun değildir. Eevlerde Ocak ve Mutfak eşyası mevcuttur.  Bahçede Çardak ve Mangal alanları var.
Faaliyet sorumlusu:    Sait YİĞİT : 0532 335 49 84
NOT : Bu etkinliği Tursab A acenta gurubu, 8273A sicil numaralı GLEE Turizm ile organize etmekteyiz BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.