ADANA - MERSİN (KLIKYA TURU)

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 26.10.2023 Perşembe - 29.10.2023 Pazar
 • Etkinlik süresi 4 Gün
 • Etkinlik Türü : OTEL KONAKLAMALI
 • Mesafe 12 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 200
  Yürüyüş mesafesi 2509 km
  Düzenlediği etkinlik 175
 • İletişime geç
3 GECE 4 GÜN DOĞA VE KÜLTÜR TURU

ADANA - MERSİN (KLIKYA TURU)

26-27-28-29 Ekim ( 3 Gece 4 Gün)

İÇERİK : Doğa ve Kültür Gezisi

YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Sait YİĞİT

TEL : 0532 335 49 84

FAALİYET SÜRESİ : 3 Gece 4 Gün

KATILIM BEDELİ :  2 kişilik Odalarda Kahvaltı Dahil KİŞİ BAŞI 4900 TL

Fiyata Dahil Olanlar ( İstanbul'dan başlayarak tüm transferler + 3 gece 2 kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama + Seyahat Sigortası + Rehberlik )


NOT.  Akaryakıt fiyatlarında oluşacak olağandışı  zamlar yol ücretine yansıtılacaktır.

 


25 ekim Çarşamba Akşamı Saat 10.00'da Yenibosna'dan başlayarak yola çıkıyoruz.

1. GÜN 26 Ekim Perşembe

Sabah yol üzerinde alacağımız  kahvaltı (Extra) sonrası Varda köprüsüne geçiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası sonrası İsteyen arkadaşlar ile 6-7 km'lik bir yürüyüş ile Kapıkaya kanyonuna yürüyeceğiz. Yürüyüşe katılmak istemeyen arkadaşlar araçla dirket kapıkaya kanyonua geçip kanyonda gezebilir. 

Yürüyüş sonrası Adana merkeze geçip Otelimize yerleşiyoruz. Akşam üstü Taş köprü, Sabancı camii ve Bakırcılar çarşısını geziyoruz.2. GÜN 27 Ekim Cuma 

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Tarsusa doğru yola koyuluyoruz. Tarsus merkezde St. Paul Kuyusu,  St . Paul Kilisiesi, Tarihi Tarsus evleri, Antik yol gezileri ardından Eshabı Keyf mağarasını ziyaret ediyoruz.

Gezi sonrası Mersin- Kızkalesindeki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otele yerleştikten sonra dileyen arkadaşlar deniz keyfi yapabilir.  2 Gün Kızkalesinde konaklayacağız.  


3. GÜN 28 Ekim Cumartesi

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Kanlı divane ören yeri, Cennnet Cehennem Obrukları, Adam kayalar ve Narlıkuyu gezilerimiz ardından otelimize geri dönüyoruz.


4. GÜN 29 Ekim Pazar

Sabah otelimizde alacağımız kahvatlı sonrası araç yüklü şekilde yola koyuluyoruz. Mut ilçesinde bulunan doğa harikası Yerköprü şelalesine uğrayıp İstanbula doğru yola koyuluyoruz. 


ARAÇ DURAKLARI

22:00 Yenibosna
22:05 İncirli Doğtaş
22:10 Cevizlibağ
22:15 Mecidiyeköy YapıKredi
22:30 Kadıköy BP
22:35 E-5 Göztepe
22:45 E-5 Kozyatağı Carrefour
22:50 E-5 Bostancı
22:55 E-5 Maltepe
23:00 E-5 Kartal

Lütfen kalkış saatinden 5 dk. önce durakta olunuz... BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.