AĞVA KİLİMLİ KOYU KOLAY YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 3.04.2022 Pazar
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 10 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 203
  Yürüyüş mesafesi 2545 km
  Düzenlediği etkinlik 178
 • İletişime geç
Acenta Aracı veya Kendi Aracınız ile Katılım Seçenekli - YENİ BAŞLAYACAKLARA UYGUN
AĞVA KİLİMLİ KOYU KOLAY YÜRÜYÜŞ
3 NİSAN 2022 PAZAR
Etkinlik Türü   : Doğa Yürüyüşü
Etkinlik Tarihi : 3 NİSAN PAZAR
Etkinlik Süresi : Günübirlik
Mesafe             : 10-12 Km

Etkinlik Ücreti  :
Acenta Aracı ile 200 TL
Kendi Aracınız ile 80 TL


Acenta Araci ile gelecekleri saat 07.00'dan Yenibosna'dan başlayarak  E5 üstü noktalardan alıyoruz.  Kendi aracı ile gelecekler ile Sabah saat 10:00 civarında Ağva'da buluşuyoruz.  Yanınızda getireceğiniz kahvaltılıklar veya Ağva'dan edineceklerimiz ile kahvaltımızı yapıyoruz.
Daha sonra aracımızla yürüyüş noktamızın başlangıcına geliyoruz.  Kısa ama mükemmel manzara eşliğinde yürüyeceğimiz parkurumuza başlıyoruz ve bol bol fotoğraf çekiliyoruz. Parkur bitişinde Kilimli restoranda soluklandıktan sonra tekrar aracımızla Ağva'ya geçiyoruz. ( 1 saat serbest zaman )
Akşam saat 17.00 gibi dönüş yolculuğuna başlıyoruz.
NOT : Doğa yürüyüşüne başlayacaklar için uygun parkurdur.KİLİMLİ KOYU
Kilimli Koyu, İstanbul'un Karadeniz kıyısında, Kocaeli il sınırının yanı başında. Yol üstünde olmadığı için bilen az. Mermer beyazı kumu tropikal adaları andırıyor. Sahildeki kaya oluşumu sıra dışı. Kalkerli kayaları hırçın dalgalarıyla şekillendiren Karadeniz adeta doğal heykel galeri oluşturmuş. 
 
ARAÇ DURAKLARI
7.00 Yenibosna Metrobüs
7:05 İncirli Metrobüs
7:15 Mecidiyeköy- Y.K Bank
7:35 Kadıköy
7:40 E-5 Göztepe
7:45 Kozyatağı
7:50 Bostancı
  ARAÇ BOSTANCI KÖPRÜSÜNDEN DÖNECEK
 
Lütfen 5 dakika önce durakta olun.
Maliyet paylaşımlı bir etkinliktir. Gelmeyen arkadaşların koltukları boş gideceğinden ücretleri talep edilecektir..
NOT : Bu etkinliği Tursab A acenta gurubu, 8273A sicil numaralı GLEE Turizm ile organize etmekteyiz. BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.