ASSOS-BEHRAMKALE-SOKAKAĞZI

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 18.06.2022 Cumartesi - 20.06.2022 Pazartesi
 • Etkinlik süresi 3 Gün
 • Etkinlik Türü : ÇADIR KAMPI
 • Mesafe 10 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sencer Selman
 • Puanı 1703
  Katıldığı etkinlik 166
  Yürüyüş mesafesi 2053 km
  Düzenlediği etkinlik 30
 • İletişime geç
SENCER SELMAN ve SERCAN KARAKAŞ SORUMLULUĞUNDA

ASSOS-BEHRAMKALE-SOKAKAĞZÍ 

ASSOS SOKAKAĞZI : Çanakkale'de kalabalıktan uzak bir keyif rotası arayanların son dönemde sıkça tercih edilen Çanakale'nin Ayvacık ilçesine bağlı tertemiz, bakir ve şirin bir koy. 1950'li yıllarda yığma taş evlerden oluşmuştur. Sadece zeytin zamanı kullanılan bu evler zamanla yaz kış oturulmaya başlanmıştır. Balıkçılık ve zeytincilikle geçinen halkın son zamanlarda turizm de geçim kaynakları arasına girmiştir. Behramkale ve Assos Antik kentine 20 km mesafede. Hemen karşısında ise Midilli adası bulunmaktadır.


BEHRAMKALE ve ASSOS : Doğayla tarihin, dağla denizin iç içe geçtiği Assos; Midilli Adası'nı kucaklayan antik kenti ve bohemlerin tercih ettiği iskelesiyle, yüzyıllık taş evleriyle modası hiç geçmeyecek bir klasiktir. Ünlü Athena Tapınağı M.Ö. 6.yüzyılda burada inşa edilmiştir. Tapınak yeniden restore edilmiştir. Tepeden Edremit Körfezi'nin muhteşem manzarasını görebilirsiniz.


Çadırlarımızı kamp alanında zeytin ağaçları arasında bize ayrılmış alanda kuracağız. Kamp süresi boyunca alanda tuvalet, duş, şemsiye, şezlong ve plajını/iskelesini kullanacağız.(Şezlong - Şemsiye günlük 40 TL olup işletmeye ödenecektir)  

 PROGRAM :  

 • 17 Haziran Cuma Akşamı saat 23:55 de KARTAL KÖPRÜSÜ Kadıköy yönünden hareket
 • 18 Haziran Cumartesi Sabahı erken saatlerde kamp yerine varmayı planlıyoruz. Sabah kahvaltımızı yolda uygun bir yerde mola vererek veya varış saatimize göre kamp alanında yapacağız. Çadırları kurar kurmaz denizinin tadını çıkaracağız.
 • 18 Haziran Cumartesi serbest zaman denizin tadını çıkarıyoruz. Akşam üstü Behramkale gezisi ve gün batımı...
 • 19 Haziran Pazar serbest zaman sonrası Sokakagzi gezisi ((Duruma göre tekne gezisi de planlanabilir**ekstra))
 • 20 Haziran Pazartesi sabahı kahvaltı sonrası saat 12:00 da İstanbul'a dönüş yoluna geçiyoruz. 


KAMP ALANIMIZ : 
* Kamp alanımız zeytinlikler arasındadır.
* Denize sıfır konumda bir kamp alanı.
* Denizi kumsal ve özel plajdır.
* Şemsiye ve Şezlong 40 TL ( Kamp sandalyenizi getirmeyi unutmayınız.)
* Kamp alanında cafe ve restaurant mevcut. Yakında markette bulunmaktadır.


GEREKLİ MALZEMELER

 • Çadır - Mat - Uyku tulumu 
 • Kişisel bakım malzeme ve ilaçlarınız
 • Mayo - Şort - Havlu - Kamp sandalyesi
 • Güneş kremi - Güneş Gözlüğü - Deniz ayakkabısı
 • Islak havlu ,sabun ,diş fırçanız, peçete v.s.

 KATILIM BEDELİ :
*Kişi başı 1150 TL 


Önemli: Etkinlik zamanı oluşabilecek ekonomik şartlara(mazot, konaklama alanı) göre fiyat güncellemesi yapılabilir. ÜCRETE DAHİL HUSUSLAR

* İstanbul'dan başlayıp yine İstanbul'da biten  ulaşım

* Feribot geçiş ücreti

* Sabah kahvaltıları

* 2 gece kamp alanı ücreti 

* Seyahat sigortası,

* Rehberlik  ve Acenta Giderleri 

DAHİL DEĞİL:

İlk gün alınan sabah kahvaltısı 

Tekne turu(Katılım çoğunluğuna bağlı)

İkinci ve üçüncü gün alınan kahvaltı hariç, her türlü yeme/içme 

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel harcamalar
ETKİNLİK SORUMLULARI :
Sencer Selman  535 767 61 67

Sercan Karakaş 506 972 56 14


ETKİNLİĞE YAZILIP, SON İPTAL TARİHİNDEN SONRA ETKİNLİĞE GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. BU ARKADAŞLARA AYNI ZAMANDA KAPORA İADESİ DE YAPILMAZ. 

SON İPTAL TARİHİ: 1 Haziran 2022

 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.