AYTEPE - KUNGUL DAĞI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 3.12.2022 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 15 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 3068
  Katıldığı etkinlik 209
  Yürüyüş mesafesi 3168 km
  Düzenlediği etkinlik 170
 • İletişime geç
KOLAY PARKUR :10 KM ORTA ZOR PARKUR :15 KM
AYTEPE KUNGUL DAĞI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ - 03 ARALIK 2022 CUMARTESİ 


TARİH : 03 ARALIK 2022 CUMARTESİ
YER : KOCAELİ AYTEPE
FAALİYET SORUMLUSU : Erol GEYGEL - Meltem GEYGEL
ZORLUK DERECESİ : Kolay(10 Km ) ve Orta Zor ( 15 Km)
* ACENTA ARACIYLA  KATILIM : 300 TL 
* KENDİ ARACIYLA KATILIM : 100 TL  

* ÖZEL ARAÇLA KATILIM KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. 


    Bu parkur ,Samanlı Dağları'nın doruklarından biri olan Kunğul Dağı'ndan ,vadiye doğru yoğun ve devasa gürgen ağaçları arasından gerçekleşiyor.

Parkurun özellikleri : 
Parkur 12-15 km olup orman içi patika ve toprak yollardan oluşmaktadır. Bu parkurun en belirgin özelliği ise gürgen ağaçlarından oluşan orman yapısı içerisinden geçmesidir.
Yürüyüş başlangıç aşamasında 894 mt yükseklikten başlayıp rota boyunca en fazla 1196 mt yüksekliğe ulaşacağız. Tüm parkuru düşününce 635 mt inişli çıkışlı bir rotadan oluşmaktadır.

SON İPTAL TARİHİ : 01 ARALIK PERŞEMBE 

ARAÇ DURAKLARI

07:30 Yenibosna Koçtaş
07:45 Mecidiyeköy- Y.K Bank
07:55 Kadıköy BP
08:00 E-5 Göztepe
08:05 Kozyatağı
08:10 Bostancı
08:15 Maltepe
08:20 Kartal
         E-5 üzeri Tuzla vs. Lütfen 5 dk. önce durakta olunuz! 

NOT: ACENTA ARACI EN AZ 12 KATILIMCI OLDUĞUNDA AYARLANACAKTIR. BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.