AYTEPE SERVETİYE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 16.03.2019 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 15 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Murat DÜRÜST
 • Puanı 1281
  Katıldığı etkinlik 62
  Yürüyüş mesafesi 1312 km
  Düzenlediği etkinlik 46
 • İletişime geç
AYTEPE - SERVETİYE - KARAASLAN 16 MART 2019 CUMARTESİ

AYTEPE SERVETİYE - KARAASLAN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

16 MART 2019 CUMARTESİ


Etkinlik Türü    : ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik Tarihi  : 16 MART 2019

Etkinlik Süresi : GÜNÜBİRLİK

Katılımcı limiti :19 Kişi

Faaliyet Sorumlusu :MURAT DÜRÜST

Maliyeti  :80 TL


Etkinlik ve Parkur Hakkında : Kocaeli'nin en güzel yürüyüş parkurlarından biri olan Aytepe'den, Servetiye'ye  yürüyeceğiz. Bölgenin asıl adı 'Ayıtepe'. İsmi çevredeki ormanlarda yaşayan ayılardan geliyor. Kış ve sonbahar ayları Aytepe'yi keşfetmek için en uygun zamanlar. Parkur Aytepe'den keyifli ve harika bir manzara eşliğinde başlıyor.Daha sonra kanyonun içinde ve zaman zaman coşkulu bir dere eşlik ediyor bizlere. Yürüyüş sırasında birçok küçük şelale bizlere güzel kareler sunuyor. Rahat fakat biraz uzun yürüyüşün ardından  Servetiye köyüne ulaşıyoruz. Yürüyüş 14-15 km uzunluğunda ve genellikle inişten oluşuyor. Panoramik manzaralar eşliğinde doğada kışın güzellikleri yaşayacağımız bir yürüyüş olacak.Kahvaltı :Yanımıza getirdiğimiz malzemeler ile köy kahvesinde yaparız.

Öğle Yemeği : Atıştırdıklarınızı yanınızda alıyorsunuz. Meyve ve kuruyemiş gibi gıdalar tercih edilmeli.

Akşam Yemeği : Duruma göre birlikte değerlendiririz.

Faaliyet Sorumlusu : Murat DÜRÜST : 0533 366 86 67


GEREKLİ MALZEMELER VE UYARILAR

Yürüyüşe uygun bileği satan bot ve tozluk, Sırt çantası, su geçirmez yağmurluk, panço. 1.5-2 litre su, öğle kumanyası için yiyecek. Yedek kıyafet ve spor ayakkabı.

ETKİNLİKLERİMİZ PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

ETKINLIKLERIMIZ GLEE TURİZM ( Tursab no: 8273 ) ILE YAPILMAKTADIR


ARAÇ DURAKLARI :

07:00 Yenibosna

07:05 İncirli ALFEMO

07:10 Cevizlibağ

07:15 Mecidiyeköy YapıKredi

07:30 Kadıköy İşmont

07:35 E-5 Göztepe

07:55 E-5 Kozyatağı Carrefour

07:40 E-5 Bostancı

07:45 E-5 Maltepe

07:50 E-5 Kartal


Lütfen kalkış saatinden 5 dk. önce durakta olunuz...


 


 


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.