BAYRAMDA HAKKARİ - VAN

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 24.06.2023 Cumartesi - 1.07.2023 Cumartesi
 • Etkinlik süresi 8 Gün
 • Etkinlik Türü : DOĞA VE KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 16 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 201
  Yürüyüş mesafesi 2509 km
  Düzenlediği etkinlik 176
 • İletişime geç
Van Buluşmalı Doğa ve Kültür Turu

İÇERİK : Doğa ve Kültür Turu
FAALİYET SORUMLUSU : Sait YİĞİT - Bahar YİĞİT
FAALİYET SÜRESİ : 7 gece 8 Gün
Ücret: 8500 TL 

KONTENJAN MAKSİMUM 12 KİŞİ İLE SINIRLIDIR

TUR ÜCRETİNE DAHİL HİZMETLER

-Tur Rehberi
-Çadır ve mat
-Otel ve kamp konaklama
-Kampta kahvaltı,lanç ve akşam yemeği
-Tur boyunca araç transfer
- Kahvaltı - Akşam ve Öğle kumanyası dahil Çadır Konaklama  (2 Gece)
- Kahvaltı dahil Otel konaklama (5 Gece)

MİSAFİRLERİN KARŞILAYACAĞI
- Van-İstanbul-Van Ulaşım
-Şehirde öğle ve akşam yemeği
-Saray ve müze giriş ücreti
-İsteğe bağlı tek oda ek ücret
-Uyku tulumu ve kişisel malzemeler

PROGRAM

1.Gün- Van havalimanında karşılama ardından Van kültür turuna başlıyoruz önce Van kedi evini ziyaret ediyoruz ardından Van kalesi gezisi ve öğlen yemeği, daha sonra Akdamar adasına geçiyoruz ada gezisinden sonra Hakkari ye doğru yola çıkıyoruz 2:30- 3 saat yolculuktan sonra akşam otelimize geçiyoruz akşam yemeği ve serbest zaman.


2.Gün- Sabah Otelde kahvaltı sonrası araç ile Berçelen yaylasına gidiyoruz (2 saat) ve kmap atıyoruz kampı kurduktan sonra  biraz dinleniyoruz ve sonrasında Seyithan gölüne 2-3  saatlik  bir yürüyüş yapıyor ve kampa geri dönüyoruz akşam yemeği ve dinlenme.


3.Gün- kahvaltı sonrası karadağa zirve tırmanışı ve ardından akşama doğru kamp yerine dönüş geceleme kamp yerinde.

4.Gün-Sabah kamp ta kahvaltıdan sonra Şehirdeki otelimize geçiyoruz malzemelerimizi otele bıraktıktan sonra saat 09:00 gibi kültür turumuza başlıyoruz. Araçlarla Gola züryana gidilicek ( fotoğraf çekimi ve vadi cafede çay kahve molası ) oradan Hakkari medresesine araçlarla gidilecek  fotoğraf çekimi Daha sonra  seyir tepesi fotoğraf çekimi 2 saatlik serbest zaman ( sey_i keyif cafe   ) ve Otele dönüş.  Akşam 18.00 da  toplanma ardından yöresel bir düğüne  gidilecek orda yöre halkı gibi  eğlenceye dahil olup halaylar çekip eşlik edeceğiz  ardından otele dönüş ve dinlenme.


5.Gün- Sabah kahvaltıdan sonra Cennet ,cehennem deresi yürüyüşü ve buzullarda mola ardın dan dönüş yolunda Şelalede çay molası ve Otelimize dönüyoruz.

6.Gün-Sabah kahvaltıdan sonra Şine dağında Foto çekimi sonrasında Kaval şelalesine geçiyoruz burda öğle yemeği ardından Avore Şelalesine yürüyüş ve Akşam otele dönüş.


7.Gün- Sabah kahvaltıdan sonra Sat göllerine yürüyüş göl de 2 saatlik mola öğle yemeği ve şehir merkezine dönüş. Serbest zaman ve otele geçiyoruz.

8.Gün Sabah kahvaltısından sonra Vana geçiş, serbest zaman ve  uğurlama

 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.