Bayramda Karya Yolu - DATÇA - 2023

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 20.04.2023 Perşembe - 23.04.2023 Pazar
 • Etkinlik süresi 4 Gün
 • Etkinlik Türü : Bungalow ve Çadır Konaklamalı
 • Mesafe 32 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 200
  Yürüyüş mesafesi 2509 km
  Düzenlediği etkinlik 175
 • İletişime geç
Ramazan Bayramında Bungalow ve Çadır Konaklamalı Etkinlik

KARYA YOLU (DATCA PARKURLARI)

TARIH:  20 - 21 - 22 - 23 Nisan 2023 (3 GECE 4 GÜN)

ÜCRET:  

2  - 3 KİŞİLİK 2 Odalı  BUNGALOW EVLERDE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMALI   KİŞİ BAŞI 3750.TL (DOLDU)

KAHVALTI DAHİL ÇADIR KONAKLAMALI  KİŞİ BAŞI 2850.TL


ÜCRETE DAHİL OLANLAR
İstanbul-Datca-İstanbul ve tum ara transferler + 3 Gece konaklama Ucreti + 3 Sabah Kahvaltısı + Seyahat Sigortası + Acenta giderleri + Rehberlik

UCRETE DAHİL OLMAYANLAR
İlk gün Sabah Kahvaltısı
Aksam yemekleri
Kişisel Harcamalar
NOT:   AKARYAKIT FİYATLARINDA OLUŞACAK ZAM YÜKSEK OLURSA YOL ÜCRETİNE YANSITILACAKTIR. 1.GÜN.  19 Nisan Çarşamba Akşamı Saat 21.30'da Yenibosna'dan baslayarak katılımcılarımızı alarak yola cıkıyoruz. 20 Nisan Perşembe Sabah   Yol üz<erinde alacağımız kahvaltı (extra) sonrası Datça'ya varıyoruz. Eski  Datca ve Karaköy gezilerimizin ardından Tesisimize geçiyoruz. (Tesise yerleşmenin ardından isteyen arkadaşlar  6-8 km Ovabükü-Palamutbükü parkuru yapılaaktır.  Aksam kamp ateşi ve eğlence.2. GÜN 21 Nisan Cuma  Sabah Kahvaltısı ardından katılacak arkadaşlarla 16 km parkur yapılacaktır. Parkur boyunca çeşitli koylarda deniz molaları verilecektir. Katılmayacak arkadaşlar Tesise 200 mt mesafede Ovabükü Plajında deniz keyfi yapabilir.  Aksam yine kamp ateşi ve eğlence..


3. GÜN 22  Nisan Cumartesi  Sabah Kahvaltı sonrası Yazıköy - Murdala Koyu- Değirmen Bükü - Knidos antik kenti yürüyüşü. ( 12 - 13 Km) Dileyen arkadaşlar Knidos Antik kentine araçla geçip sonrasında Deniz keyfi yapabilir.  Aksam son kamp ateşimizi yakıp egleneceğiz.4. GÜN 23 Nisan Pazar Sabah Kahvaltısı sonrası erkenden tesisten ayrılıp yola koyuluyoruz. Yol üzerinde Akyaka(Gökova) uğrayıp Meşhur Kadın Azmağı deresinde tekne gezisi yapıp İstanbul'a doğru devam ediyoruz. (Malum  işbaşı yapacaklar var, çok geç kalmamak gerekir :))


ETKİNLİK SORUMLULARI :
SAİT YİĞİT : 0532 335 49 84  

KAMPTREK gezgin ruhuyla hareket eden bir gruptur. Gezgin bir yere varmak için değil, keşfetmek için seyahat eder. Faaliyetlerimize katıldığınız takdirde konfor beklentinizin olmaması , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Bunu bozacak tavırlar tarafımızca hoş görülmez.

ETKİNLİKLERİMİZ PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.


  BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.