BAHÇEKÖY BELGRAD ORMANLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ücretsiz etkinlik

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 20.01.2019 Pazar
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 13 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Gökhan Beytaş
 • Puanı 237
  Katıldığı etkinlik 13
  Yürüyüş mesafesi 227 km
  Düzenlediği etkinlik 6
 • İletişime geç
GÖKHAN BEYTAŞ ESRA HOŞGEÇİN SORUMLULUĞUNDA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

 20 Ocak 2019 - Pazar


Belgrad Ormanında 13 15 Km. Orta zor Doğa Yürüyüşü...

 Sabah saat 10:00 Bahçeköy merkezde Adıgüzel kahvede  buluşuyoruz. Kahvaltımızı burada yanımıza getirdiklerimizle yaparız. Dileyen Bahçeköy'ün diğer imkanlarını da kullanabilir...Buluşma Noktası ve Saati : 20 ocak 2019 - pazar sabah 10:00'dan itibaren, Bahçeköy merkezde Adıgüzel kahvede buluşuyoruz. Saat 10:30'a kadar gelenlerle kahvaltı ve sohbet yapacağız. Bu saatten itibaren de Bahçeköy'den ormana giriyoruz.

10:00 - 10:30 : Bahçeköy merkezde Adıgüzel kahvede buluşma, kahvaltı.

10:30 10:30'dan itibaren Bahçeköy'den ormana girerek yürüyüşe başlama.

17:00 Bahçeköy de  yorgunluk çayı veya yemek.


Bahçeköy'e Ulaşım :

Hacıosman'a Yenikapı-Hacıosman metrosu ile gelinebilir.

Taksim den 42T ile son durakta inilecek. 

Hacıosman metrodan 10 dakikada bir 42HM İETT mevcut.

Özel aracıyla gelenler araçlarını Bahçeköy merkez de uygun bir yere park edebilir ya da Hacıosman'da otoparka bırakabilirler.


Bulundurmanız gerekenler: 

Boğazlı yürüyüş botu, yağmurluk veya rüzgarlık tavsiyemizdir. Yürüyüş süresince enerji verecek kuruyemis, meyve, sandviç, yeterli su bulundurunuz. Varsa kullandığınız ilaçlar ve kişisel ilk yardım malzemeleriniz yanınızda bulunmalıdır... 


Etkinlik Sorumlusu  Gökhan BEYTAŞ : 0541 291 2179

Etkinlik Maliyeti : Ücretsiz etkinlik

ETKINLIKLERIMIZ GLEE TURİZM ( Tursab no: 8273 ) ILE YAPILMAKTADIR BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.