İstanbul'un incileri " Göllü Köyü - İncir Boğazı "

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 7.11.2020 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 14 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 3068
  Katıldığı etkinlik 209
  Yürüyüş mesafesi 3168 km
  Düzenlediği etkinlik 170
 • İletişime geç
EROL GEYGEL - MELTEM GEYGEL LİDERLİĞİNDE ÖZEL ARAÇLI ETKİNLİK
BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ - İNCİR BOĞAZI DOĞA YÜR.
 7 KASIM 2020 CUMARTESİ  
( ÖZEL ARAÇLI ETKİNLİK )


İÇERİK                           : Kolay Doğa Yürüyüşü
FAALİYET SÜRESİ        : Günübirlik
PARKUR BİLGİSİ           : 12 -14 Km
ETKİNLİK BÖLGESİ      : İstanbul Beykoz
YÜRÜYÜŞ LİDERİ        : Erol GEYGEL

BULUŞMA NOKTASI 
https://maps.app.goo.gl/xWSwoBq96awecrn66

PROGRAM : Katılımcı arkadaşlar Beykoz Bozhane köyünde(Kadıköy'e uzaklık 40 km) saat 09:00'da  köy kahvesinde buluşuyoruz isteyen arkadaşlar burada kahvaltı yapabilir saat 09:00 da önce Göllü Köyüne geçip yürüyüşümüze başlayacağız. Buradan İncir Boğazı Koyuna yürüyeceğiz. Burada 1 yada 2  saat serbest zaman vereceğiz. (Hava güzel olursa denize bile girilebilir.) isteyenler orman içinde dinlenip piknik yapabilir. İsteyenler denize girebilirler. Biraz dinlendikten sonra tekrar yürüyüşe geçerek başlangıç noktamız olan Göllü Köyüne dönerek yürüyüşümüzü tamamlayacağız.


YÜRÜYÜŞ LİDERİ : EROL GEYGEL : 0545 658 4873 (Etkinlik haftası whatsupp grubu kurulacaktır.)

ETKİNLİK MALİYETİ      50 TL  (Rehberlik )


YİYECEK -İÇECEK DURUMU
* Sabah Kahvaltısı Yanımızda getirdiklerimiz yada oradan aldıklarımız ile yol üzerinde 
* Öğle yemeği yanımızda getirdiklerimiz ile
* Akşam yemeği herkes evinde olacak.

MALZEMELER 
* Doğa yürüyüşüne uygun kıyafet ve ayakkabı
* Varsa Baton
* Yiyecekler

ÖNEMLİ NOTLAR : 
* Kilo - Kalp - Tansiyon hastaları için parkurlarımız uygun değildir. 
* Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. 
* Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Verilen mesafeler yaklaşık mesafelerdir.
* Parkurumuzun bir kısmı keşif etapları içerir. Patikalar , dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. 
* ETKİNLİK EN AZ 10 KATILIMCI İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. 

...ETKİNLİK VİDEOLARI İÇİN...


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.