BUNGALOW KONAKLAMALI KADİM ŞEHİR İZNİK - 2

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 16.11.2019 Cumartesi - 17.11.2019 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 12 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1840
  Katıldığı etkinlik 187
  Yürüyüş mesafesi 2352 km
  Düzenlediği etkinlik 162
 • İletişime geç
BAHAR YİĞİİT VE SAİT YİĞIT SORUMLULUĞUNDA

BUNGALOW KONAKLAMALI KADİM ŞEHİR İZNİK (KÜLTÜR TURU VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ)


TAHMİNİ MALİYET  270 TL (Yol+1 gece 2 Kişilik Bungalowlarda Konaklama+1 Sabah Kahvaltısı+Sigorta+Aecnta Giderleri)


16 Kasım Cumatesi Sabah 07.00 E5 üzerinden alacağımız katılımcılarımız ile İznik'e doğru yola koyuluyoruz. Bungalow evlerimize yerleştikten sonra 12 km lik yürüyüşümüz için parkur başlangıcına geçiyoruz. (Yürüyüşe katılmayacak arkadaşlar tesiste zaman geçirbilir).

Akşam saat 17.00 gibi yürüyüş sonrası tekrar tesise dönüp eğlence için dinlenmeye çekiliyoruz. Akşam ateş başında sazlı sözlü eğlenceye doyuyoruz.


17 Kasım Pazar Sabah tesiste alacağımız kahvaltı sonrası İznik şehrini keşfe çıkacağız. 

Gezilecek Yerler

. Yeşil Camii . Bayraktar Baba Türbesi . Nilüfer Hatun İmarethanesi . Kırgızlar Türbesi . Şeyh Kubbeddin Camii ve Türbesi . Eşrefzade Camii . Roma Tiyatrosu . İstanbul Kapı . Çini Fırınları . Kazı alanı . 2. Murat Hamamı . Süleymanpaşa Medresesi . Lefke Kapı

TAHMİNİ MALİYET  270

(Yol+1 gece 2 Kişilik Bungalowlarda Konaklama+1 Sabah Kahvaltısı+Sigorta+Aecnta Giderleri)


BU ETKİNLİK PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.  
BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
BU KURAL ETKİNLİĞE GELEN KATILIMCILARIN HAKLARINI KORUMAK ADINA UYGULANMAKTADIR.

GEREKLİ MALZEMELER VE UYARILAR
Yürüyüşe uygun bileği satan bot ve tozluk, Sırt çantası, su geçirmez yağmurluk, panço. 1.5-2 litre su, öğle kumanyası için yiyecek. Yedek kıyafet ve spor ayakkabı.
ETKINLIKLERIMIZ GLEE TURİZM ( Tursab no: 8273 ) ILE YAPILMAKTADIR

FAALİYET SORUMLUSU : 0532 335 49 84

Araç Durakları 

7:00 Yenibosna
7.05 İncirli Doğtaş 

7.15 Mecidiyeköy Y.K.Bank
7.30 Kadıköy  
7.40 E-5 Göztepe
7.45 E-5 Kozyatağı 


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.