BURGAZADA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 29.12.2021 Çarşamba
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 6 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sencer Selman
 • Puanı 1785
  Katıldığı etkinlik 178
  Yürüyüş mesafesi 2183 km
  Düzenlediği etkinlik 24
 • İletişime geç
Sencer Selman Sorumluluğunda
BURGAZADA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
29 ARALIK 2021 ÇARŞAMBA

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN UYGUNDUR.

Parkur: BURGAZADA
Parkur Uzunluğu: 6 KM
Parkur Zorluğu: KOLAY
Yürüyüş Lideri: Sencer SELMAN 
TELEFON : 0535 767 61 67
ETKİNLİK ÜCRETİ : 20 TL


29 Aralık  Çarşamba günü Burgazada da 6 km. yürüyeceğiz,  kolay parkur.  Saat 12:30 da Burgazada da buluşuyoruz. Marta koyunda öğlen molası vereceğiz. 

PROGRAM : 12:30 de yürüyüşümüz başlıyor.  Adanın diğer ucunda kayalıklara ulaşıyoruz burada mola verip bolca güzel fotoğraf çekiyoruz.  Madam Marta koyunda konaklamak isteyen konaklayabilir( yanında getirdikleri ile sucuk - köfte yapabilir) , yürümek isteyen arkadaşlar ile yürüyüşten sonra tekrar Madam Marta koyuna dönülecek oradaki arkadaşlar ile birlikte sohbet dinlenmeden sonra dönüşe geçiyoruz.  

17:15 yada 18:45 Vapuru ile İstanbul'a dönüyoruz. 

ULAŞIM : 10:00 Eminönü'den Adalar vapuru ile Burgazada'ya hareket ediyoruz. 10 dakika önce geliniz. Avrupa yakasından gelenler Kadıköy(10:15) veya Bostancı'dan geçebilir

 ŞEHİR HATLARI :     EMİNÖNÜ : 10:10    KADİKÖY : 10:30

http://www.sehirhatlari.istanbul/tr/seferler/eminonu-kadikoy-adalar-3485.html

https://www.adalarvapursaatleri.com


BURGAZADA :  İstanbul Adaları içinde en küçüklerinden biridir. İstanbul'daki Prens Adaları'nın büyüklük olarak üçüncüsü, aynı zamanda Adalar ilçesinin bir mahallesi. Yuvarlak biçimdedir ve genişliği yaklaşık 2 kilometredir. Ada üzerindeki tek tepe Bayrak Tepe'dir. Ada bir kızılçam ormanıyla kaplıdır. 

NOT : MADAM MARTA KOYUNDA 2 SAATLİK PİKNİK MOLASI VERİLECEK. WHATSAPP GRUP KURULDUĞUNDA BİLGİ VERİLECEKTİR. 


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.