BURGAZADA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 27.01.2019 Pazar
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 9 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Gökhan Beytaş
 • Puanı 237
  Katıldığı etkinlik 13
  Yürüyüş mesafesi 227 km
  Düzenlediği etkinlik 6
 • İletişime geç
GÖKHAN BEYTAŞ - ESRA HOŞGECİN SORUMLULUĞUNDA KOLAY YÜRÜYÜŞ

BURGAZADA KOLAY YÜRÜYÜŞ
27 Ocak 2019 - Pazar

            Bu haftasonu Burgazada'da bir kış gününü geçireceğiz. Hem doğa yürüyüşü hemde bol manzaranın tadını çıkaracağız.  Burgaz Adası, İstanbul'daki Prens Adaları'nın büyüklük olarak üçüncüsü, aynı zamanda Adalar ilçesinin bir mahallesi. Yuvarlak biçimdedir ve genişliği yaklaşık 2 kilometredir. Ada üzerindeki tek tepe Bayrak Tepe'dir. Ada bir kızılçam ormanıyla kaplıdır.

Saat 10 :10 eminönü kalkişli vapurla Burgazadaya dogru gidecegiz vapurda kahvaltimizi yapacagiz 12 :00 iskelede buluşacağız. Dileyenler daha erken gelip sahilde kahvaltı yapabilirler.

12:15 hareketle yürüyüşümüze başlayıp adada bir tur atacağız. Madam Marta koyunda fotoğraf molası vereceğiz.Adanın en yüksek noktası olan kiliseye çıkacağız. Kılisede manzara eşliğinde yanımızda getirdiklerimizle öğle yemeğimizi yiyeceğiz.


Tahminen 16:00 gibi iskeleye gelerek turumuzu tamamlayacağız. Buradan tekrar vapurla döneceğiz.

Buluşma Noktası ve Saati : 27 Ocak 2019 - Pazar 12:00'dan itibaren, Burgazada iskelesinin önünde toplanıyoruz. Dileyenler daha önce adaya gelip kahvaltı yapabilirler, kordon boyunda vakit geçirebilirler. Saat 12:15'ten itibaren iskele önünden ayrılarak yürüyüşe başlayacağız...

 PROGRAM : 

12:00 - 12:15 : Burgazada iskele önünde buluşma,

12:15 : İskele önünden ayrılarak adada yürüyüşe başlama. 

14:30 : Adanın tepesine varış, uzun yemek ve dinlenme molası.

16:00 : Adadan vapur ile İstanbul'a geri dönüş. 

VAPUR SEFERLERI 

Eminönü vapur iskelesi kalkiş saati 10 :10 Ayni vapur 10:30 kadikoyden kalkmakta.11:45 adaya variş.

Beşiktaş iskelesi kalkiş 11.00 adaya variş 12:00

NOT : Vapur kalkiş saatleri şehir hatlari sitesinden bakilmiştır.Gelecek arkadaşlar saatleri kontrol edebilirler.

ETKİNLİK SORUMLUSU : GÖKHAN BEYTAŞ : 0541 291 21 79


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.