BÜYÜK GAP TURU

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 1.06.2022 Çarşamba - 5.06.2022 Pazar
 • Etkinlik süresi 5 Gün
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 5 KM
 • Katılımcı Sayısı 20 kişi / Kalan :0 kişi
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1445
  Katıldığı etkinlik 147
  Yürüyüş mesafesi 1783 km
  Düzenlediği etkinlik 125
 • İletişime geç
Bahar Yiğit ve Sait Yiğit Sorumluluğunda

BÜYÜK GAP TURU (1-5 HAZİRAN 2022)


1. Gün 01 Haziran 2022 Çarşamba 

Pegasus Hava Yolları Sabiha Gökçen PC2402 İstanbul - Gaziantep 05:45 07:25 uçuşu ile Gaziantepe varıyoruz. 
Gaziantep'te Sabah Kahvaltısı (Extra) ardından Halfetiye geçiyoruz. Halfeti tekne turu sonrası Urfa'ya doğru yola çıkıyoruz. Harran gezimiz ardından Urfa'da otelimize yerleşiyoruz. Akşam Sıra Gecesi ( Extra)


2. Gün 2 Haziran Perşembe 

Sabah Otelde alacağımız kahvaltı ardından Göbeklitepe gezimizi yapıp Mardin yoluna çıkıyoruz. Dara antik kenti ve Darülzefaran  gezimiz ve Mardin'deki otelimize yerleşiyoruz. Mardin akşamlarının tadını çıkarıyoruz. 


3. gün 3 Haziran Cuma 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz. Mardin ve Midyat Gezimiz ardından Diyarbakır geçip Otele yerleşiyoruz. 

4. Gün 4 Haziran Cumartesi 

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Diyarbakırı gezip Adıyaman'a doğru yola çıkıyoruz.  Otelimize yerleşip Adıyamanı geziyoruz. 


5. Gün 5 Haziran Paza

Sabah Nemrutta güneşin doğuşunu izleyip Gaziantepe dönüyoruz. Antep gezisi ardından alışverişimizi yapıp Pegasus Hava Yolları 05/06/2022 Paz PC2409 Gaziantep - İstanbul 22:25 00:05 Sabiha Gökçene iniyoruz. 


Ücret 3500 TL
DAHİL OLANLAR
1. İstanbul Sabiha Gökçen  - Gaziantep - İstanbul Sabiha Gökçen Pegasus Hava yolları gidiş dönüş uçak bileti 
2. 4 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama. ( 1 gece Urfa 1 gece Mardin 1 Gece Diyarbakır 1 Gece Adıyaman)
3.  Tüm ara transferler
4. Seyahat Sigortası
5. Acenta giderleri 
Ödemenin yarısı Nisan başında kalanı etkinlikte alınacaktır. 


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.