Çekmeköy Taşdelen Ormanları Doğa Yürüyüşü

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 28.11.2020 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ÖZEL ARAÇLI ULAŞIM
 • Mesafe 14 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 2798
  Katıldığı etkinlik 184
  Yürüyüş mesafesi 2809 km
  Düzenlediği etkinlik 146
 • İletişime geç
ÖZEL ARAÇLI ETKİNLİK
ÇEKMEKÖY TAŞDELEN ORMANLARI KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
28 KASIM 2020 CUMARTESİ (ÖZEL ARAÇLI ETKNLİK)


İÇERİK : Orman yürüyüşü
YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Erol GEYGEL
TEL : 0545 658 4873
BULUŞMA NOKTASI : ÇEKMEKÖY TAŞDELEN
BULUŞMA SAAT: 12:00
FAALİYET SÜRESİ : 12 - 14 KM  (4 saat ) 

PROGRAM : 28 Kasım 2020 Cumartesi günü  Taşdelen'de WhatsApp grupta belirtilen lokasyonda saat 12:00 da başlayıp  orman içi ve patikalardan gidilen  12 - 14  km lik  bir parkur sonrası tekrar araçlarımızı bıraktığımız Taşdelen'e ulaşacağız.  Yaklaşık 4 saat doğada vakit geçirmiş olacağız.  Saat 16:00 da etkinlik bitmiş olacak ve herkes evlerine erkenden ulaşabilecek. 


MALZEMELER : Bileği saran su geçirmez bot tozluk. Su geçirmez giysiler. Sırt çantanızda; yedekleriniz varsa kullandığınız ilaçlar ve su mutlaka bulunmalı. Yağmurluk el yada kafa feneri ve DÜDÜK yanınızda olması gerekenlerden.

  NOT :  *  Kilo - Kalp - Tansiyon hastaları için parkurlarımız uygun değildir.  Verilen mesafeler yaklaşık mesafelerdir.   
              * Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur.       

PANDEMİ KURALLARI 
* Etkinlik sürecinde katılımcılar sosyal mesafeye uyacaklar. 
* Yiyecek - içecek paylaşımı olmayacak. 
* Tüm katılımcılar yanlarında maske ve dezenfektan bulunduracak. 

İETT ULAŞIM : 11 R nolu hatlarla ulaşım sağlanabiliyor.
KATILIM BEDELİ : 50 TL 
 (Rehberlik ve Acenta Giderleri) 

SON İPTAL TARİHİ : 26 KASIM PERŞEMBE 13:00 

İPTAL TARİHİNDEN SONRA SAĞLIKTA DAHİL ETKİNLİĞE KATILMADIĞINIZ TAKTİRDE ETKİNLİK BEDELİ SİZLERDEN TALEP EDİLECEKTİR.  BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.