ÇENE DAĞI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 25.01.2020 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 14 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Murat DÜRÜST
 • Puanı 1365
  Katıldığı etkinlik 68
  Yürüyüş mesafesi 1385 km
  Düzenlediği etkinlik 51
 • İletişime geç
MURAT DÜRÜST - SERCAN KARAKAŞ LİDERLİĞİNDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

ÇENE DAĞI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
25 OCAK 2020 CUMARTESİ
MURAT DÜRÜST - SERCAN KARAKAŞ LİDERLİĞİNDE

Etkinik Türü       : Orta Zor Doğa Yürüyüşü
Etkinlik Tarihi    : 25/01/2020
Etkinlik Süresi    : Günübirlik
Katılımcı Limiti   : 19 kişi
Faaliyet Sorumlusu : Murat Dürüst
Maliyet            : .... TL


Etkinlik ve Parkur Hakkında :
Kocaeli'nin Derince ilçesi sınırları içinde bulunan Çene Dağı su kaynağı ile ün yapmıştır. Çene Suyu bu dağdan çıkmaktadır. Bütün Körfeze hakim olan Çene Dağı 646 metre yüksekliktedir. Çene Suyu, Kocaeli Yarımadasının en meşhur suyudur. Kaynağı, Kocaeli'nin Derince İlçesindeki en yüksek yerlerden biri olan Çene Dağı'ndadır. İçinde kireç bulunmaması ve kendine has tadıyla Çene suyu hem Kocaeli için hem de İstanbul için çok önemli bir su kaynağıdır. Yürüyüşümüz 13-14 km olacak ve orman içi patika yolları kullanacağız. Panaromik Körfez manzarası, biraz çıkış ve daha çok  iniş bize eşlik edecek.
Kahvaltı : Yanımızda getirdiğimiz malzemeler ile köy kahvesi veya mola alanında yapıyoruz.
Öğle Yemeği : Atıştırmalıklarınızı yanınıza alıyorsunuz. Meyve ve kuruyemiş gibi gıdalar tercih edilebilir.
Akşam yemeği : Duruma göre birlikte değerlendiririz.
Faaliyet Sorumluları : Murat Dürüst : 0533 366 86 67
                       Sercan Karakaş : 0506 972 56 14


GEREKLİ MALZEMELER VE UYARILAR : 
Yürüyüşe uygun, bileği saran bot ve tozluk, sırt çantası, su geçirmez yağmurluk, panço, 1,5-2 litre su, öğle kumanyası için yiyecek, yedek kıyafet,spor ayakkabı. Etkinliklerimiz paylaşım usulune göre maliyetlendiriliyor, bu nedenle etkinliğe yazılıp gelmeyen arkadaşlar katılım payını ödemekle yükümlüdür. 
Araç Durakları :
Yenibosna : 07:00
İncirli            : 07:05
Cevizlibağ : 07:10
Mecidiyeköy YKB  : 07:15
Kadıköy   : 07:30 
Göztepe : 07:35
Kozyatağı : 07:40
Bostancı         : 07:40
Maltepe : 07:45
Kartal : 07:50
Lütfen kalkış saatinden 5 dakika önce durakta olunuz...


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.