CUMHURİYET KÖYÜ - POLONEZKÖY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 7.09.2019 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 14 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 2808
  Katıldığı etkinlik 185
  Yürüyüş mesafesi 2824 km
  Düzenlediği etkinlik 147
 • İletişime geç
EROL GEYGEL SORUMLULUĞUNDA

CUMHURİYET KÖYÜ - POLONEZKÖY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

07 Eylül 2019 Cumartesi

07 Eylül 2019 Cumartesi  Cumhuriyet Köyünden başlayıp tamamen orman içinden gidilen  14 km lik kolay bir parkur sonrası Polonezköy'e ulaşacağız. İsteyenler Polonezköy'de yürüyüşü bitirip köyde gezerek veya istediği bir şekilde serbest zaman  geçirebilir. Ayrıca isteyenler için Polonezköy içindeki özel orman yürüyüş yolunda 5-6 km lik ek  bir yürüyüş daha yapabiliriz.


Kahvaltı:
Cumhuriyet köyünde  bulunan köy kahvesinde evden getirdiğimiz yiyeceklerimizle kahvaltı yapılacak.

Mola:
Su meyve vb. ihtiyaçlar için parkur başına gelmeden bir alışveriş molası vereceğiz.

Öğlen Yemeği:

Atıştırmalıklarınızı yanınıza alıyorsunuz. Meyve ve kuruyemiş tercih edilmeli.
 

SAAT 17:00 da İstanbul'a dönüşe geçiyoruz. Saat 19:00 da herkesin evinde olmasını umuyoruz.
 

Malzemeler: Bileği saran su geçirmez bot tozluk. Su geçirmez giysiler. Sırt çantanızda; yedekleriniz varsa kullandığınız ilaçlar ve su mutlaka bulunmalı. Yağmurluk el yada kafa feneri ve DÜDÜK yanınızda olması gerekenlerden.

  NOT :  *  Kilo - Kalp - Tansiyon hastaları için parkurlarımız uygun değildir.  Verilen mesafeler yaklaşık mesafelerdir.   

              * Yürüyüşlerimizde orman geçişlerinde dikenler bulunabileceği için kıyafet seçimlerinde dikkatli olunması gerekmektedir.  

             * Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar.

              * Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur.                 

        ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR. PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.  BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

Faaliyet Sorumlusu : EROL GEYGEL : 0545 658 4873

ETKİNLİK MALİYETİ : 60 TL (ULAŞIM + REHBERLİK + ACENTA GİDERLERİ)
Araç Durakları
7:00 Yenibosna
7.05 İncirli Alfemo
7.15 Mecidiyeköy Y.K.Bank
7.25 Kadıköy EVLENDİRME
7.30 E-5 Göztepe
7.35 E-5 Kozyatağı
7.40 E-5 Bostancı (Son Durak)
 Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz! BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.