CUMHURİYET KÖYÜ - POLONEZKÖY KOLAY YÜRÜYÜŞ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 2.03.2024 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ÖZEL ARAÇLI ULAŞIM
 • Mesafe 14 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 3118
  Katıldığı etkinlik 211
  Yürüyüş mesafesi 3218 km
  Düzenlediği etkinlik 172
 • İletişime geç
EROL &MELTEM GEYGEL SORUMLULUĞUNDA
CUMHURİYET KÖYÜ - POLONEZKÖY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
02 MART 2024 CUMARTESİ (ÖZEL ARAÇLI ETKNLİK)


ETKİNLİK TÜRÜ        : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
ETKİNLİK TARİHİ      : 02 MART 2024 CUMARTESİ
ETKİNLİK SÜRESİ     : GÜNÜBİRLİK
BULUŞMA SAATİ      : 10:30 - 11:00
BULUŞMA NOKTASI : CUMHURİYET KÖYÜ 
ETKİNLİK ÜCRETİ    : 150 TL

PROGRAM : 02 Mart 2024 Cumartesi günü  Cumhuriyet Köyü Camisinin üst tarafındaki kahvede ( https://maps.app.goo.gl/q3B7aNrVm2z1XZwZ6 ) saat 10:30 - 11:00 da buluşup. Yürüyüşümüze başlıyoruz.  Orman içi ve patikalardan gidilen  12 - 14  km lik  bir parkur sonrası tekrar araçlarımızı bıraktığımız noktaya ulaşacağız.  Yaklaşık 4 - 5  saat doğada vakit geçirmiş olacağız.  Saat 16:00 da etkinlik bitmiş olacak ve herkes evlerine erkenden ulaşabilecek.  İsteyen arkadaşlar kahvaltı malzemelerini getirip köy kahvesinde kahvaltı yapabilir.  Öğlen için atıştırmalıklarınızı yanınıza almayı unutmayınız.


 
Malzemeler: Bileği saran su geçirmez bot tozluk. Su geçirmez giysiler. Sırt çantanızda; yedekleriniz varsa kullandığınız ilaçlar ve su mutlaka bulunmalı. Yağmurluk el yada kafa feneri ve DÜDÜK yanınızda olması gerekenlerden.
  NOT :  *  Kilo - Kalp - Tansiyon hastaları için parkurlarımız uygun değildir.  Verilen mesafeler yaklaşık mesafelerdir.   
              * Yürüyüşlerimizde orman geçişlerinde dikenler bulunabileceği için kıyafet seçimlerinde dikkatli olunması gerekmektedir.  
             * Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar.
              * Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur.                 
Faaliyet Sorumlusu : EROL GEYGEL : 0545 658 4873


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.