DEMOKRASİ ADASI (Yassıada )

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 28.09.2021 Salı
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 4 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sencer Selman
 • Puanı 1785
  Katıldığı etkinlik 178
  Yürüyüş mesafesi 2183 km
  Düzenlediği etkinlik 24
 • İletişime geç
Sencer Selman Sorumluluğunda

DEMOKRASİ ADASI (Yassıada ) GEZİSİ

28 EYLÜL 2021 SALI


Etkinlik Türü               : Kültürel Gezi

Etkinlik Süresi             : Günübirlik

Buluşma Noktası         : Kadıköy İdo İskelesinde

Buluşma Saati             : 09:00 - 09:30

Faaliyet Sorumlusu     : Sencer Selman

TELLEFON                 : 0537 767 61 67


BİLET ALIMI : Biletleri Biletix den veya önceden gişeden almanız gerekmektedir.  Gişeden bilet verilmiyor telefonunuza ve e-mailinize barkod olarak geliyor, turnikeden barkod okutulup geçiliyor. ( Giriş Ücreti : 50 TL )

https://www.biletix.com/etkinlik/0ABG1/TURKIYE/tr

·         Biletlerinizi Biletix web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kadıköy İDO terminal gişesinde, Pazar günleri hariç, bilet satışı da yapılmaktadır.

 

DEMOKRASİ ADASI(Yassıada ) GÖRÜLECEK YERLER

·         Demokrasi Müzesi

·         Bizans Kaleleri

·         Zindanlar

 

·      ·         Bilet ücreti 50 TL'dir. Bu ücrete gidiş ve dönüş deniz ulaşım hizmeti, müze girişleri ve rehberlik hizmeti dahildir.

 • ·         25 yaş altı öğrenciler ve 65 yaş üstü ziyaretçiler için biletler kimliklerini ibraz etmeleri şartıyla indirimli olarak 25 TL'dir. 0-6 yaş arası çocuklar ise ücretsizdir.

 

KAFE HİZMETİ :

Çay : 8 TL      Kahve : 25 TL    Yemek Menüleri : 50 - 80 TL  

DÖNÜŞ SAATİ : Yassıada'dan dönüş saati ise 16:00 olup dönüş yeri İDO Kadıköy Terminali'dir.


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.