DÜMBÜLDEK SUYU DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 10.12.2022 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ORTA KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 12 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 201
  Yürüyüş mesafesi 2509 km
  Düzenlediği etkinlik 176
 • İletişime geç
Acenta Aracı veya Kendi Aracınız ile ulaşım seçenekli

DÜMBÜLDEK SUYU DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

10 ARALIK CUMARTESİ ACENTA ARACI VEYA KENDİ ARCINIZLA KATILABİLİRSİNİZ
İÇERİK : Orman Yürüyüşü
YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Sait YİĞİT
TEL : 0532 335 49 84
BULUŞMA SAAT: 10:00
FAALİYET SÜRESİ : 12 - 14 KM  (5 saat ) 
KATILIM BEDELİ :
ACENTA ARACI İLE 300 TL
KENDİ ARACI İLE 100 TL  DÜMBÜLDEK SUYU
Derince ilçesi Karagöllü Köyü'nde yer alan Dümbüldek suyu insan sağlığı için önemli olan doğal ph düzeyine sahip. Zengin mineral içerikli suyun içinde nitrat olmaması yosunlaşmanın önüne geçiyor. Ülkenin dört bir yanından Dümbüldek Suyu için gelenler, böbrek taşları, şeker hastalığı, prostat başlangıcı, tansiyon rahatsızlıkları, idrar yolu hastalıkları gibi pek çok hastalığa şifa arıyorlar.PROGRAM : 10 Aralık 2022 Cumartesi  günü Acenta aracı ile gelecekleri belirtilen duraklardan alarak parkur başlangıcında kendi aracı ile gelen arkadaşlar ile buluşacağız.    Orman içi ve patikalardan oluşan ve harika bitki örtüsüne sahip vadilerden geçen  12 - 14  km lik  ring bir parkur sonrası tekrar araçlarımızı bıraktığımız noktaya ulaşacağız.  Yaklaşık 4 -5 saat doğada vakit geçirmiş olacağız.  (Parkurun gidiş ve dönüşü farklıdır)
MALZEMELER : Bileği saran su geçirmez bot tozluk. Su geçirmez giysiler. Sırt çantanızda; yedekleriniz varsa kullandığınız ilaçlar ve su mutlaka bulunmalı. Yağmurluk el yada kafa feneri ve DÜDÜK yanınızda olması gerekenlerden.
  NOT :  *  Kilo - Kalp - Tansiyon hastaları için parkurlarımız uygun değildir.  Verilen mesafeler yaklaşık mesafelerdir.   
              * Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur.       

ARAÇ DURAKLARI :

07:30Yenibosna
07:35 İncirli Doğtaş
07:50 Mecidiyeköy YapıKredi
08:15 Kadıköy İşmont
08:20 E-5 Göztepe
08:25 E-5 Kozyatağı Carrefour
08:30 E-5 Bostancı
08:35 E-5 Maltepe
08:45 E-5 Kartal
Lütfen kalkış saatinden 5 dk. 
 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.