GEYİKLİ - BOZCAADA - AYAZMA

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 13.07.2024 Cumartesi - 15.07.2024 Pazartesi
 • Etkinlik süresi 3 Gün
 • Etkinlik Türü : OTEL KONAKLAMALI
 • Mesafe 6 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 204
  Yürüyüş mesafesi 2551 km
  Düzenlediği etkinlik 179
 • İletişime geç
15 TEMMUZ Tatilinde Deniz ve Doğa Turu


İÇERİK                           : Doğa ve Deniz Turu 
FAALİYET SÜRESİ        :  2 gece 3 gün
PARKUR BİLGİSİ           : Kolay
ETKİNLİK BÖLGESİ       : Çanakkale - Balıkesir
ETKİNLİK SORUMLUSU: Sait Yiğit
ETKİNLİK MALİYETİ     :  2 Kişilik odalarda
 Kahvaltı dahil Kişi Başı 5800 TL  


Fiyata dahil olanlar. 2 kişilik odalarda kahvaltı dahil 2 gece konaklama + İstanbul'dan başlayan tüm transferler + Seyahat sigortası + Rehberlik 

Fiyata Dahil Olmayanlar.  İlk gün sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri, milli park giriş ücretleri, Bozcaada feribot ücreti, Kişisel harcamalar 


12 Temmuz Cuma 23.00 hareket

1. GÜN 13 TEMMUZ CUMARTESİ

Sabah erken saatlerde Ayazma Pınarı Tabiat parkında oluyoruz. Burada yanımızda getirdiklerimiz ile veya tesislerdeki yöresel kahvaltıdan yararlanarak kahvaltımızı yapıyoruz. İsteyen arkadaşlar buz gibi akan dereler, şelaleler ve dev ağaçların gölgesinde dinlenir isteyen arkadaşlar ile ufak çaplı bir dere yürüyüşü yapabiliriz. 

Öğlen  kalabalıklığına kalmadan buradan ayrılıp Otelimize doğru yola koyulacağız ve 2 gece konaklayacağımız Geyklideki Otelimize yerleşeceğiz. Öğleden sonra Geyikli plajlarında Deniz keyfi.


2. GÜN 14 TEMMUZ PAZAR 

Sabah Oetlimizde alacağımız kahvaltı sonrası otobüsümüz bizi Geyiklideki Bozcaada iskelesine bırakacak. Buradan  Bozcaadaya geçeceğiz. (Otobüssüz) İsteyen arkadaşlar son vapura kadar Bozcaada'da vakit geçirir isteyen arkadaşlar erken dönüp Geyikli'de deniz keyfi yapabilir


3. GÜN 15 TEMMUZ PAZARTESİ 

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Öğlene kadar Deniz keyfi yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde yola çıkacağız ve yol üzerinde Edincik renkli evlerde fotoğraf molası verip İstanbula doğru yola koyulacağız.  BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.