GÖKÇEADA DENİZ KAMPI VE KÜLTÜR GEZİSİ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 14.08.2021 Cumartesi - 15.08.2021 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : ÇADIR KAMPI
 • Mesafe 5 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 203
  Yürüyüş mesafesi 2545 km
  Düzenlediği etkinlik 178
 • İletişime geç
Sait Yiğit ve Bahar Yiğit Sorumluluğunda Çadrı Kampı

GÖKÇEADA DENİZ KEYFİ VE KÜLTÜR GEZİSİ

(1 gece 2 gün )

İÇERİK : Deniz Çadır Kampı

YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Sait YİĞİT

TEL : 0532 335 49 84

FAALİYET SÜRESİ : 1 Gece 2 Gün

KATILIM BEDELİ :  380 TL13 Ağustos Cuma Akşamı Saat 22.00 İstanbul'dan hareket ediyoruz.

14 Ağustos Cumartesi  Sabah saatlerinde uygun bir yerde alınan kahvaltı sonrası Kabatepe'den Feribot ile Gökçeada'ya geçiyoruz ve kamp alanında çadırlarımızı kuruyoruz. Burada 2 gün deniz keyfi ve Gökçeada Köylerini gezeceğiz.  Akşamları kamp ateşi ve bol eğlence.

15 Ağustos Pazar Sabah Kahvaltı sonrası kampımızdan ayrılıyoruz. Dereköy, Tepeköy ve Zeytinli gezilerimizin ardından 17.00 Feribotu ile İstanbul dönüş yolculuğumuz başlıyor. Varış tahmini saatimiz 23.00

 Gökçeada

Türkiye'nin denizleri üzerindeki en büyük kara parçası olan Gökçeada'da birbirinden güzel bakir koylar, eski Rum köyleri ve harika manzaralar bulacaksınız. Gökçeada'da gezilecek yerler o kadar fazla olacak ki tatilinizi uzatma gereği bile duyacaksınız. İster günü birlik ister konaklamalı Gökçeada turları ile gelin, karşılaştığınız onca miras sizi eve dönmekten alıkoyacak.

Yaz sıcağında püfür püfür esen rüzgarıyla asla bunalmayacağınız, doğal sualtı yaşamıyla yüzlerce farklı balık türünün yaşadığı sularda yüzmekten keyif alacağınız Gökçeada'da, sizi en çok etkileyecek olan şey ise Uğurlu Köyü'nde Gizli Liman olarak bilinen ve Türkiye'nin en batı ucu olan kumsalda güneşin batışını ülkede en son gören kişinin siz olmanızdır.

Gizli Liman, gerek gezginlerin, gerek fotoğrafçıların, gerekse de romantik ve butik tatilden hoşlananların çok sevdiği bir noktadır.

Kamp alnımız UĞURLU köyündedır ve  tuvalet, duş mevcuttur. 


MALZEMELER
. Çadır - Mat - Uyku Tulumu
. 20 - 30 litrelik sırt çantası
. Kamp Sandalyesi
.        Deniz Kıyafetleri ve malzemeleri
. Varsa küçük ilk yardım çantası -  ilaçlarınız.

 
TAHMİNİ ETKİNLİK MALİYETİ :
Rehber Hariç 20 Kişi ve üzeri katılımda  : 380 TL

Maliyete Dahil Olanlar: Yol-Feribot-Zorunlu seyahat sigortası-Rehberlik

ETKİNLİK SORUMLUSU :
Sait Yiğit  : 0532 335 49 84

Araç Durakları:
22:00 Kartal
22:05 Maltepe
22:15 E-5 Kozyatağı
22.20 E-5 Göztepe
22 55  Mecidiyeköy Y.K.Bank
23.00 İncirli 
.....  E-5 üzeri Sefaköy Avcılar Beylikdüzü vs


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.