GÖKÇEADA DENİZ KEYFİ VE KÜLTÜR GEZİSİ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 21.07.2023 Cuma - 23.07.2023 Pazar
 • Etkinlik süresi 3 Gün
 • Etkinlik Türü : Bungalow ve Çadır Konaklamalı
 • Mesafe 7 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 203
  Yürüyüş mesafesi 2545 km
  Düzenlediği etkinlik 178
 • İletişime geç
2 GECE 3 GÜN

GÖKÇEADA DENİZ KEYFİ VE KÜLTÜR GEZİSİ

(2 gece 3 gün )

İÇERİK : Deniz  - Kamp ve Kültür Gezisi

YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Sait YİĞİT

TEL : 0532 335 49 84

FAALİYET SÜRESİ : 2 Gece 3 Gün

KATILIM BEDELİ :  

* ÇADIR KONAKLAMA KİŞİ BAŞI 2200 TL (KAHVALTI DAHİL)


SADECE ÇADIR KONAKLAMA İÇİN YERİMİZ KALMIŞTIR


* APART PANSİYON (3 KİŞİLİK 1+1 EVLERDE) KİŞİ BAŞI 2700 TL  (KAHVALTI DAHİL). DOLDU

* 2 KİŞİLİK BUNGALOW EVLERDE KİŞİ BAŞI 3200 TL  (KAHVALTI DAHİL). DOLDU

* 2 KİŞİLİK TAŞ EV ODALARINDA   KİŞİ BAŞI 3900 TL   (KAHVALTI DAHİL) DOLDU


ÜCRETE DAHİL OLANLAR: YOL + FERİBOT GEÇİŞİ + KAHVALTI DAHİL 2 GECE KONAKLAMA + PROFOSYONEL KOKARTLI REHBERLİK + SEYAHAT SİGORTASI


NOT: EV VE APART SAYILARI SINIRLI OLDUĞUNDAN LÜTFEN KAYIT OLURKEN  WHATSAPP ÜZERİNDEN ETKİNLİK SORUMLUSUNA KONAKLAMA SEÇENEĞİNİ BİLDİRİNİZ


AKARYAKIT FİYATLARINDA OLUŞACAK FARK AYRICA YOL ÜCRETİNE YANSITILACAKTIR20 Temmuz Perşembe Akşamı Saat 23.00 İstanbul'dan hareket ediyoruz.

21 Temmuz Cuma  Sabah saatlerinde Kabatepe'den Feribot ile Gökçeada'ya geçiyoruz. Uygun noktada alacağımız kahvaltı sonrası  konaklama tesisimize geçiyoruz.  İlk gün Gizli limanda deniz keyfi. 

22 Temmuz Cumartesi Sabah Kahvaltı sonrası köyleri geziyoruz. Dereköy, Tepeköy , Zeytinli, Bademli gezilerimizin ardından Kaleköy'de eğlence mekanlarında akşam eğlencesini yaşıyoruz. 

23 Temmuz Pazar  Sabah Kefaloz koyunda deniz  keyfii ardından  önce Gökçeada merkeze oradan da Feribot ile İstanbul yoluna koyuluyoruz.


 Gökçeada

Türkiye'nin denizleri üzerindeki en büyük kara parçası olan Gökçeada'da birbirinden güzel bakir koylar, eski Rum köyleri ve harika manzaralar bulacaksınız. Gökçeada'da gezilecek yerler o kadar fazla olacak ki tatilinizi uzatma gereği bile duyacaksınız. İster günü birlik ister konaklamalı Gökçeada turları ile gelin, karşılaştığınız onca miras sizi eve dönmekten alıkoyacak.

Yaz sıcağında püfür püfür esen rüzgarıyla asla bunalmayacağınız, doğal sualtı yaşamıyla yüzlerce farklı balık türünün yaşadığı sularda yüzmekten keyif alacağınız Gökçeada'da, sizi en çok etkileyecek olan şey ise Uğurlu Köyü'nde Gizli Liman olarak bilinen ve Türkiye'nin en batı ucu olan kumsalda güneşin batışını ülkede en son gören kişinin siz olmanızdır.

Gizli Liman, gerek gezginlerin, gerek fotoğrafçıların, gerekse de romantik ve butik tatilden hoşlananların çok sevdiği bir noktadır.

NOT1.  KONAKLAMA TESİSİMİZ ESKİ BİR RUM KÖYÜ OLAN DEREKÖYDEDİR. ÇADIRCILAR İÇİN WC VE DUŞ MEVCUTTUR.

NOT2.  Akaryakıt fiyatlarında oluşacak olağandışı  zamlar yol ücretine yansıtılacaktır.

MALZEMELER
. Çadırda kalacaklar için Çadır - Mat - Uyku Tulumu
.        Deniz Kıyafetleri ve malzemeleriMaliyete Dahil Olanlar: Yol-Feribot-Zorunlu seyahat sigortası-Rehberlik

ETKİNLİK SORUMLUSU :
Sait Yiğit  : 0532 335 49 84

Araç Durakları:
23:00 Kartal
23:05 Maltepe
23;15 E-5 Kozyatağı
23.20 E-5 Göztepe
23 40  Mecidiyeköy  Murat Pastanesi
23.50 İncirli 

.....  E-5 üzeri Sefaköy Avcılar Beylikdüzü vs


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.