HACILLI ŞELALESİ-GÖKSU VADİSİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 22.12.2019 Pazar
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 10 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sercan KARAKAŞ
 • Puanı 554
  Katıldığı etkinlik 57
  Yürüyüş mesafesi 638 km
  Düzenlediği etkinlik 39
 • İletişime geç
SERCAN KARAKAŞ SORUMLULUĞUNDA

HACILLI - GÖKSU KOLAY YÜRÜYÜŞ ( 10 - 12 KM )

22 Aralık Pazar (Yeni başlayanlar için uygun bir parkurdur)        Sabah 7:30'da ilk duraktan başlayıp, siz doğa ve yürüyüş severleri aracımıza alarak çok uzun olmayan yolumuza çıkacağız.           

        Güzel bir pazar gününü doğada bol oksijen alarak şehrin stresinden uzak geçireceğiz. Tüm negatifliği geride, şehirde bırakıp doğaya gidiyoruz. Hacıllı Köyü için doğa parkı demek yanlış olmaz. Doğa aktivitelerini seven yetişkinler için lunapark diyebiliriz  Harika olanaklar var. Göletler ve Şelaleler, Göksü Deresi kıyısından yürüyebileceğiniz harika patikalar ve yürüyüş parkurları, tırmanış meraklıları için tırmanmaya uygun kayalar, offroad meraklıları için her türlü zorluk seviyesinde harika güzergahlar var. Ve Kamptrek Göksu Köyünden başlayıp yaklaşık 10 km Göksu deresi boyunca yürüdükten sonra Hacıllı Köyüne ulaşıyoruz. Yorulanlar dere kenarında oturup dinlenebilirler. Yok ben yorulmadım diyenlerle Şelalelere gidiyoruz.     


Kahvaltı

Bir köy kahvesinde yanımızda getirdiklerimizle kahvaltımızı yapacağız.

Öğlen Yemeği

Atıştırmalıklarınızı yanınıza alıyorsunuz. Meyve ve kuruyemiş tercih edilmeli.

Akşam Yemeği:

Katılımcılarla birlikte kararlaştırılacaktır.

Faaliyet Ücreti:85 TL

Faaliyet Sorumlusu :

Sercan  KARAKAŞ : 0 506 972 56 14

 NOT :  *  Kilo - Kalp - Tansiyon hastaları için parkurlarımız uygun değildir. Verilen mesafeler de yaklaşık mesafelerdir       

              * Yürüyüşlerimizde orman geçişlerinde dikenler bulunabileceği için kıyafet seçimlerinde dikkatli olunması gerekmektedir.   

              * Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar.          

              * Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur.                 

              * Parkurumuzun bir kısmı keşif  etapları içerir. Orman içi dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir.    

 Araç Durakları
7:30 Yenibosna
7:35 İncirli Dilek Pastanesi Önü 
7:45 Mecidiyeköy Y.K.Bank
8:15 E-5 Göztepe
8.10 E-5 Kozyatağı
8.20 E-5 Bostancı (Son Durak)
 Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!

  


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.