HAFTA İÇİ MAVİ CENNET SAROZ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 26.08.2019 Pazartesi - 29.08.2019 Perşembe
 • Etkinlik süresi 4 Gün
 • Etkinlik Türü : ÇADIR KAMPI
 • Mesafe 0 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 3108
  Katıldığı etkinlik 210
  Yürüyüş mesafesi 3208 km
  Düzenlediği etkinlik 171
 • İletişime geç
HAFTA İÇİ SAROZ KARAAĞAÇ

MAVİ CENNET SAROZ KARAAĞAÇ

( 26 - 27 - 28 - 29 AĞUSTOS 2019)(4 GÜN 3 GECE )


SAROZ KÖRFEZİ :

Saroz dünyanın en temiz 3 denizinden biri olarak gösteriliyor. Daha doğrusu belli dönemlerde denizin kendi kendini temizleme yeteneği ile bu unvanı alıyor. Şubat, Nisan ve temmuz aylarının ikinci yarısında oluşan ve yaklaşık 2 hafta süren güçlü yüzey ve dip akıntıları denizin her daim temiz kalmasını sağlıyor ve su altı zenginliğini besleyen suyun oksijen zenginliğini sağlıyor. Saroz 144 çeşit balık, 34 çeşit sünger ve 78 çeşit deniz bitkisine ev sahipliği yapan zengin sulara sahip bir denizdir. . 
 


PROGRAM
***  26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ sabahı saat  06:30 da ilk durağımız Bostancı Köprüsünden katılımcılarımızı alarak Saroz Körfezine doğru yola çıkıyoruz.

1. GÜN(26 Ağustos Pazartesi) : Öğle saatlerinde  Karaağaç Limanındayız. Biraz dinlendikten sonra çadırlarımızı kurup, kamp alanımızı düzenliyoruz. Kahvaltıdan sonra,  denize girip, keyif yapma zamanı. Yürüyüş isteyen arkadaşlarla Karaağaç Koyunu tepeden görmek ve eşsiz manzaranın fotoğrafını çekmek için kısa bir yürüyüş yapıyoruz. (5 km )  Akşam yemeğinde ortak katılımla akşam yemeğimizi hazırlıyoruz. Kamp ateşimizin çevresinde şarkılar, türküler  ve şiirler eşliğinde eğleniyoruz.

2. GÜN (27 Ağustos Salı ): Salı kamp alanımızı düzenliyoruz. Kahvaltıdan sonra,  denize girip, keyif yapma zamanı. Yürüyüş isteyen arkadaşlarla Karaağaç Koyunu tepeden görmek ve eşsiz manzaranın fotoğrafını çekmek için kısa bir yürüyüş yapıyoruz. (5 km )  Akşam yemeğinde ortak katılımla akşam yemeğimizi hazırlıyoruz. Kamp ateşimizin çevresinde şarkılar, türküler  ve şiirler eşliğinde eğleniyoruz.

3. GÜN   (28 Ağustos Çarş ): Çarş kamp alanımızı düzenliyoruz. Kahvaltıdan sonra,  denize girip, keyif yapma zamanı. Yürüyüş isteyen arkadaşlarla Karaağaç Koyunu tepeden görmek ve eşsiz manzaranın fotoğrafını çekmek için kısa bir yürüyüş yapıyoruz. (5 km )  Akşam yemeğinde ortak katılımla akşam yemeğimizi hazırlıyoruz. Kamp ateşimizin çevresinde şarkılar, türküler  ve şiirler eşliğinde eğleniyoruz.

4. GÜN (29Ağustos Perşmebe : Bu gün dönüş günümüz. Buğun saat 13:00 a kadar yine deniz keyfi yapıyoruz. Ve İstanbul'a dönüşe geçiyoruz.

 

Deniz Kampı için Gerekli Malzemeler :

- Çadır

- Uyku tulumu, Mat yada şişme yatak,  Işıldak - Kafa lambası, Kamp Sandalyesi, Deniz malzemeleri

- Kullandığınız ilaçlarınız, Temel ilk yardım çantanız.

- 4 sabah kahvaltısı ve 3 akşam yemeği.

 - İçeceklerinizi ve özel yiyeceklerinizi getiriniz.

- Karaağaç Koyu bakir bir koy olup su bulunmaktadır. Çok iyi olmasa da bir WC vardır.

NOT : Deniz taşlık olduğunda deniz ayakkabısı veya sandalet tercih edebilirsiniz.

PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MAALİYETLENDİRİLİYOR. 

PAYLAŞIM ESASI : YOL + SİGORTA + ACENTA GİDERİ + REHBERLİK ÜCRETİ

BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

BU KURAL ETKİNLİĞE GELEN KATILIMCILARIN HAKLARINI KORUMAK ADINA UYGULANMAKTADIR.


ETKİNLİK MALİYETİ : 300 TL

* Yol - Sigorta - Acenta Maliyeti Dahil - Rehberlik

ETKİNLİK SORUMLUSU : Erol GEYGEL : 0545 658 48 73

NOT : BU ETKİNLİK KATILIMCI SAYISI 12 VE ÜZERİNDE OLURSA GERÇEKLEŞTİRİLEÇEKTİR.

NOT : Grubumuzun en önemli özelliği, katılımcıların konfor ve hizmet arayışı içinde değil, her koşulda keyif almaya niyetli olmasıdır. Grup uyumuna maksimum düzeyde özen göstermek esastır.


ARAÇ DURAKLARI :

06.30  BOSTANCI KÖPRÜSÜ

06:40    KOZYATAĞI CARREFOUR(HAREM İSTİKAMETİ)

06.45    GÖZTEPE   ( HAREM İSTİKAMETİ)

06.55    KADIKÖY

07.10    MECİDİYEKÖY(ASLI BÖREK)

07.20    CEVİZLİBAĞ ( YEŞİL KUNDURA DURAĞI)

07:30    İNCİRLİ (ÖMÜR)

07.45    SEFAKÖY

07.50    AVCILAR (PELİKAN MALL A.V.M.)

07.55    BEYLİKDÜZÜ ( BAUHAUSE)

24.30    BEYLİKDÜZÜ(AUTOPİA)

ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR. PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.  BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

Paylaşım Esasına göre ücretlendirme yapılmaktadır. 

PAYLAŞIM ESASI : YOL + SİGORTA + ACENTA GİDERİ + REHBERLİK ÜCRETİ

Bu etkinliği Tursab A acenta gurubu, GLEE Turizm ile organize etmekteyiz

  BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.