Haftasonu Güzel Atlar Ülkesi KAPADOKYA..

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 14.11.2020 Cumartesi - 15.11.2020 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : OTEL KONAKLAMALI
 • Mesafe 8 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 200
  Yürüyüş mesafesi 2509 km
  Düzenlediği etkinlik 175
 • İletişime geç
Sait YİĞİT ve Bahar YİĞİT Sorumluluğunda..


İÇERİK                           : Kültür Gezisi
FAALİYET SÜRESİ        : 1 Gece 2 Gün
ETKİNLİK BÖLGESİ       : Kapadokya
TARİH                                 :  14-15 KASIM 2020
MALİYET                         : (YOL-1 Gece Sabah kahvaltısı ve Akşam Yemeği dahil konaklama-Profosyonel Rehberlik)
Çift kişilk koltukta yanyana oturmada kişi başı 490 TL
Tek kişi oturmada kişi başı 640 TL

Single Oda Farkı 60 TL


PROGRAM

1. GÜN 14 KASIM CUMARTESİ

13 Kasım Cuma akşamı saat 22.00 Yenibosna'dan başlayarak katılımcılarımızı alarak yola koyuluyoruz.  Sabah saatlerinde Aksaray'da bir tesiste yapacağımız kahvaltı (extra) sonrası Kokartlı Rehberimizi alarak Ihlara Vadisine geçiyoruz.  Ihlara vadisi gezisi ardından Derinkuyu yeraltı şehrini gezeceğiz. ve Panaroma,  Güvercinlik ve Dervent vadilerini gezeceğiz.

Akşam saatlerinde Avanostaki otelimize yerleşip Akşam yemeğimizi alacağız. İseteyenler Otelde dinlenirken isteyenler Türk Gecesine katılabilir (Extra)

2. GÜN 15 KASIM PAZAR

Sabah kahvaltımızı Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Avanos sallanan köprü, Üç güzeller ve Göreme açıkhava müzesi gezilerimiz ardından yola koyuluyoruz.   Yolumuz üzerinde Tuz Gölünde vereceğimiz fotoğraf molası ardından saat 23.00 gibi İstanbul'da olmayı planlıyoruz.

FAALİYET SORUMLUSU
Sait YİĞİT : 0532 335 49 84

ARAÇ DURAKLARI (Cuma Akşamı hareket)

22:00 Yenibosna Koçtaş Yanyol

22:05 İncirli DOĞTAŞ
22:10 Cevizlibağ
22:15 Mecidiyeköy Yapı Kredi
22:30 Kadıköy BP
22:35 E-5 Göztepe
22:45 E-5 Kozyatağı
22:50 E-5 Bostancı
22:55 E-5 Maltepe
23:00 E-5 Kartal

Lütfen kalkış saatinden 5 dk. önce durakta olunuz...


Konaklanacak Otel

Avanos Suhan Hotel BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.