HAMZADAĞ - CAMİDÜZÜ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 5.10.2019 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 15 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 2798
  Katıldığı etkinlik 184
  Yürüyüş mesafesi 2809 km
  Düzenlediği etkinlik 146
 • İletişime geç
Erol Geygel sorumluluğunda

 CAMİDÜZÜ - HAMZADAĞ ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik Türü: ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
Etkinlik Tarihi: 05. 10. 2019 Cumartesi
Etkinlik Süresi: GÜNÜBİRLİK
Faaliyet Sorumlusu: EROL GEYGEL 

Etkinlik maliyeti  : 27 lik araçla  80 TL

                             19 luk araçla 90 TL


PARKUR BİLGİSİ : Hamza dağı, Kocaeli'de doğal yürüyüş parkurları arasında en güzel manzaraya sahip parkurlardandır. Bölge cografyasını oluşturan tüm etkenler buradan görülebilir. İzmit Körfezi'ni kuşbakışı görebilmenin yanında, Sapanca Göl'nü ve Kartepe'ye Doğru Yükselen Ormanlar Sanki "bir adım ötede" duygusunu hissettiren bir yer.Bu parkurun başlangıç noktası olarak Camidüzü Köyü'nü uygun buluyoruz. Parkur Camidüzü Köyü'den Hamzadağı manzarası ile hafif hafif yükselerek sürüyor.

Kahvaltıyı, yol üzerinde bir kahvede yapacağız. Mola yerinde, lokanta ve market bulunmaktadır.

Rota üzerinde yerleşim yeri bulunmaktadır (Camidüzü) i

İLK BAŞLAYANLAR İÇİN UYGUN BİR PARKUR DEĞİLDİR. KONDİSYON GEREKTİRİR. 

Yedek kıyafetler getirmek konforlu bir dönüş yolculuğu açısından yararlı olacaktır. Lütfen, tüm kıyafetlerinizin ve ayakkabılarınızın yedeğini almayı unutmayınız.

ETKİNLİKLERİMİZ PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.  BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR

Faaliyet Sorumluları EROL GEYGEL : 05456584873

NOT : Bu etkinliği Tursab A acenta gurubu, 8273A sicil numaralı GLEE Turizm ile organize etmekteyiz


ARAÇ DURAKLARI :

07:00 Yenibosna

07:05 İncirli ALFEMO

07:10 Cevizlibağ

07:15 Mecidiyeköy YapıKredi

07:30 Kadıköy İşmont

07:35 E-5 Göztepe

07:55 E-5 Kozyatağı Carrefour

07:40 E-5 Bostancı

07:45 E-5 Maltepe

07:50 E-5 Kartal

Lütfen kalkış saatinden 5 dk. önce durakta olunuz...


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.