HEYBELİADA GECE YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 22.06.2022 Çarşamba
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 10 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sercan KARAKAŞ
 • Puanı 554
  Katıldığı etkinlik 57
  Yürüyüş mesafesi 638 km
  Düzenlediği etkinlik 39
 • İletişime geç
SERCAN KARAKAŞ VE SENCER SELMAN SORUMLULUĞUNDA

  HEYBELİADA GECE YÜRÜYÜŞÜ

   22 Haziran Çarşamba gününü Perşembe gününe bağlayan gece, gece serinliğinde Heybeliada'da patikalardan ve toprak yollardan geçip eşsiz bir doğa yürüyüşü deneyimi yaşayacağız. Yürüyüş sırasında uygun bir yerde uzun bir yemek molası verecek, yıldızları seyredeceğiz. Termosunuzla sıcak çayınızı getirmeyi unutmayın.

      Saat 22:00' da Heybeliada'da vapur iskelesinin karşısında buluşuyoruz.


Akşam yemeğinden sonra gece 00:30'da yürüyüşe başlıyoruz.

      Gece hava serin olabilir, yanınızda polar getiriniz.

      Gece açık yer bulmak sorun olabileceği için alışverişinizi önceden yapınız.

      Ayakkabı olarak ayak bileğinizi saran bir bot ve kafa feneri olmazsa olmazlar. Mola yerinde yerlerin ıslak olma ihtimaline karşı da oturmak için bir mat gerekli.

      Gerekli Malzemeler :

- Küçük bir sırt çantası

- Aperatif yiyecekler.

- Bileği saran hafif yürüyüş botu

- basit ilkyardım malzemeleri

- Kafa feneri

- Düdük ( Mecburidir )

- Polar

 

KATILIM ŞARTLARI :

Gece yürüyüşü normal doğa yürüyüşlerinden daha fazla disiplin gerektirir. Bu nedenle aşağıdaki etkinlik kurallarına uyabilecek arkadaşların katılmalarını rica ederiz.

- 18 Yaşından büyük olmak.

- Etkinlik sorumlularının talimatlarına kesinlikle uymak

- Yürüyüş sırasında bireysel hareket etmemek.

- Rehberi geçmemek, arçının arkasında kalmamak, yürüyüş zincirinde öndeki ve arkadakini sürekli kontrol ederek zincirin kırılmasını önlemek.

- İhtiyaçlar için etkinlik sorumlularına bilgi vermek.

- Sağlık yönünden doğa yürüyüşüne elverişli olmak, (Kalp, kilo vb. sorunları olanlar katılamaz. ) Lütfen doktorunuza danışın.

Etkinlik Katılım Bedeli: 30 TL


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.