Hoşgeldin 2023 Dostluk Gecesi

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 13.01.2023 Cuma
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : YEMEK/EĞLENCE
 • Mesafe 0 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 203
  Yürüyüş mesafesi 2545 km
  Düzenlediği etkinlik 178
 • İletişime geç
Bakırköy Mimarlar Odasında Yemekli Eğlence

HOŞGELDİN 2023 DOSTLUK GECESİ

13 Ocak 2023 Cuma

İÇERİK : Yemekli Eğelnce
Faaliyet Sorumlusu: Erol GEYGEL - Sait YİĞİT
TEL : 0545 658 48 73 - 0532 335 49 84
BULUŞMA SAATİ: 19:00'dan itibaren
YER  : Bakırköy Mimarlar Lokali

KATILIM BEDELİ :  300 TL ( Tesise Ödenecek)

KONTENJAN 40 KİŞİ İLE SINIRLIDIR 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR: 8 çeşit meze + Ara Sıcak + Ana Yemek (Et-Köfte-Balık  Seçmeli) + Meyve ( İçkileri tesisten tekel fiyatına alabilir veya kendiniz getirebilirsiniz)


Yeni Yıla Bakırköy Mimarlar Odası Lokalinde müzikli yemekli toplantı ile merhaba diyeceğiz.  İçkilerinizi ister tesisten tekel fiyatı ile edinebilir isterseniz kendiniz getirebilirsiniz..
Yer Bakırköy Mimarlar Odası Lokali:   Sakızağacı, Şinasi Gürünlü Sk. No:21, 34142 Bakırköy/İstanbul (Bakırköy Marmaray İstasyonuna 10 dk. Yürüme Mesafesinde)
 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.