Ilgaz'da Kayak (Kar Yürüyüşü) Kurşunlu'da Termal - 2022

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 12.02.2022 Cumartesi - 13.02.2022 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 7 KM
 • Katılımcı Sayısı 40 kişi / Kalan :0 kişi
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1315
  Katıldığı etkinlik 126
  Yürüyüş mesafesi 1530 km
  Düzenlediği etkinlik 107
 • İletişime geç
BAHAR YİĞİT ve SAİT YİĞİT LİDERLİĞİNDE

İÇERİK : Kültür Turu

YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Sait YİĞİT

TEL : 0532 335 49 84

FAALİYET SÜRESİ : 1 GECE 2 GÜN

KATILIM BEDELİ :  700 TL

KATILIM BEDELİNE DAHİL OLANLAR :  YOL + 1 GECE  2 KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAMA + 2 SABAH KAHVALTISI + 1 AKŞAM YEMEĞİ + TERMAL KULLANIM ÜCRETLERİ +  ACENTA GİDERLERİ + ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI


TEK KİŞİLİK KONAKLAMA FARKI (130 TL)11 ŞUBAT 2022 Cuma Gece 23.30'da Yenibosna'dan hareket ediyoruz ve E5 üzerinden alacağımız katımcılarımız ile Sabah saatlerinde Kurşunluya varıyoruz.


1. gün 12 Şubat 2022 Cumartesi  Tesiste alacağımız kahvaltı sonrası Ilgaz Dağı Milli parkına doğru yola çıkıyotuz. Kayak yapmak isteyen arkadaşlar kayak pistlerine geçerken öğrenmek isteyen arkadaşlar eğitim alıyor. Kaymak istemeyen arkadaşlar ile güzel bir doğa yürüyüşü yapıyoruz. Aktivitelerin bitimi ile Otelimize dönüyoruz

Otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrası bizi Termal keyfi bekliyor. Şimdi kemikleri ısıtma zamanı, Termal keyfi ile rahatlıyoruz. Yorulmadık diyen arkadaşları sohbet ve akşam canlı müzik eşliğinde eğlenceye bekliyoruz.


2. Gün 13 Şubat 2022 Pazar Sabah Otelimizde alacağımız kahvatı sonrası termal havuzların tadını çıkarıyoruz. Saat 13.00 gibi yola çıkıyoruz. Varış saatimize göre sürpriz bir doğa yürüyüşü daha planlayabiliriz.

Ücret 700 TL
Ücrete Dahil Olanlar: İlk gün Kahvaltı, 1 Gece yarım pansiyon iki kişilik odalarda konaklama ( 2 Kahvaltı 1 Akşam Yemeği), Yol, Rehberlik, Termal kullanımı, Zorunlu Seyahat Sigortası ve Acenta masrafları.


ETKİNLİKLERİMİZ PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

ETKINLIKLERIMIZ GLEE TURİZM ( Tursab no: 8273 ) ILE YAPILMAKTADIR


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.