İNCİR BOĞAZI ÇADIR KAMPI

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 14.12.2019 Cumartesi - 15.12.2019 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : ÇADIR KAMPI
 • Mesafe 10 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 2808
  Katıldığı etkinlik 185
  Yürüyüş mesafesi 2824 km
  Düzenlediği etkinlik 147
 • İletişime geç
DENİZ MANZARALI ÇADIR KAMPI ( BUTİK ETKİNLİK )
İNCİR BOĞAZI ÇADIR KAMPI
 14 - 15 Aralık 2019


İÇERİK  : Orman ve Deniz Kampı - Kısa Yürüyüşler
FAALİYET SORUMLUSU : Erol GEYGEL
FAALİYET SÜRESİ    : 1 GECE 2 GÜN
ETKİNLİK MALİYETİ  : 160 TL
KATILIMCI SAYISI : 13

         14 Aralık 2019 Cumartesi sabahı saat 07:30 da Yenibosnadan ilk katılımcılarımızı alarak yaklaşık 2  saat sonra Karadeniz kenarında bulunan denizden 50 m yükseklikte bulunan kamp alanımıza varıyoruz.  Kampta kullanacağımız yiyecek ve içeceklerimiz için önceden alışveriş yapmış oluyoruz. 


Malzemeler :
Kamp malzemeleri (çadır, uyku tulumu, mat, kafa veya el feneri vb.. Kamp malzemelerini herkes kendi getiriyor)
Diğer malzemeler (Gece soğuk olabilir ona göre kalın kıyafetler, yağmurluk, varsa kullandığınız ilaçlar, yedek kıyafetlerimiz vb..)
Faaliyet Sorumlusu 
Erol GEYGEL: 0 545 658 48 73

ARAÇ DURAKLARI:
07:30 Yenibosna
07:35 İncirli Doğtaş
07.45 Mecidiyeköy YKM
07:55 Kadıköy evlendirme Dairesi Önü
08:00 Göztepe
08:05 Kozyatağı
08:10 Bostancı ( Son Durak )

NOT : Bostancı dan son yolcuları alıp araç  Şile yoluna girecektir.



 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.