IŞIĞIN ÜLKESİ LİKYA'DA İLKBAHAR MASALI

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 18.05.2019 Cumartesi - 21.05.2019 Salı
 • Etkinlik süresi 4 Gün
 • Etkinlik Türü : ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 26 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 3068
  Katıldığı etkinlik 209
  Yürüyüş mesafesi 3168 km
  Düzenlediği etkinlik 170
 • İletişime geç
SAİT YİĞİT & EROL GEYGEL SORUMLULUGUNDA LİKYA

 IŞIĞIN  ÜLKESİ LİKYA'DA İLKBAHAR MASALI

(18 - 21  MAYIS 2019 ------  4 GÜN 3 GECE )    

              Likya Yolu, Türkiye'nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olma özelliğine sahip olmakla birlikte, Fethiye'den başlayarak Antalya'ya kadar uzanan ve tarihte Likya olarak adlandırılan Teke yarımadasındaki patikalardan bir kısmının işaretlenip haritalanması ile oluşturulmuş bu yürüyüş rotasıdır.  Manzaralı ve maceralı parkurlarda bol yüzmeli , eğlenceli bir hafta bizleri bekliyor.

PROGRAM


1. GÜN : Dalaman Havaalanı ve Fethiye  Otobüs Terminalinden siz katılımcılarımızı  alıp ilk durağımız olan Faralyadan , Kelebekler Vadisi manzarasını seyrediyoruz. Daha sonra yürüyüş için Likya Yolu başlanğıc parkuru olan Ovacık -Kirme - Kozağaç - Faralya parkurumuza geliyoruz. Burada yaklaşık 12 km'lik  muhteşem Ölüdeniz manzarasıyla ilk günkü parkurumuzu tamamlayıp portakal ve avakado bahçesi içindeki bungolow evlere yerleşiyoruz. 

  


2. GÜN : . Muhteşem Göcek adaları ve koylarını tekne ile geziyoruz. Akşam Bungolow evlerimize dönüyoruz.


3.GÜN : Sabah  kalkıp kahvaltımızı yaptıktan sonra Göcek te bulunan Sarsala Koyu ve Kapıdağ Yarımdasını içeren yaklaşık 6 ve 12 km iki farklı parkur yapacağız. İsteyenler 6 km lik kısa parkuru yaparak Sarsala Koyunda uzun deniz molası verebilir. 


4. GÜN : Sabah  kalkıp kahvaltımızı yapıp Alınca yoluna koyuluyoruz. Burada Likya Yolunun en güzel parkuru olan Alınca - Kalabanti Koyu - Cennnet Koyu - Alınca parkurumuzu yapıyoruz. Yaklaşık 13 km deniz manzaralı molalar veriyoruz. ( Cennet Koyu ve Kalabanti Koyu ) Parkurumuzu bitirdikten sonra Alınca da bulunan aracımıza binip Ge Köyüne geçiyoruz. Burada Yediburunlar manzarasına karşı kahve ve çay molası veriyoruz  

ULAŞIM

İSTANBUL - DALAMAN 18 Mayıs Cumartesi uçuşları GİDİŞ

06:55 Sabiha Gökçen kalkışlı Pegasus Havayolları ( Grubu bekler ) 

08:50 Sabiha Gökçen kalkışlı Pegasus Havayolları ( Grubu bekler )

10:15 Sabiha Gökçen kalkışlı Pegasus Havayolları 

06:15 Atatürk Havalanı Kalkışlı THY ( Grubu Bekler )

08:20 Atatürk Havalanı Kalkışlı THY ( Grubu Bekler )

DALAMAN - İSTANBUL  21 Mayıs Salı uçuşları DÖNÜŞ

19:45 Dalaman - Sabiha Gökçen THY

22:50 Dalaman - Atatürk THY

20:30 Dalaman - Sabiha Gökçen Pegasus


Transfer ve Buluşma bilgileri:

18 Mayıs Cumartesi 11.30 Dalaman Havaalanı -  12.00 Fethiye Otogar

MALİYET

Tahmini 600 TL

Maliyete Dahil Olanlar :

- Tüm araç transferleri. 

- 3 gece  4 - 5 kişilik  Bungalow evlerde konaklama. (İsteyenlere ücreti karşılığında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yapılacaktır.)

- Tüm  rehberlik hizmetleri.

- Acenta giderleri

 Maliyete Dahil Olmayanlar :

- Sabah Kahvaltısı

- Öğle kumanyaları, 

- Akşam Yemekleri

- Tekne Turu

- Tüm kişisel harcamalar.


AÇIKLAMALAR :

*  Fiyata neler dahil: 3 gece  4 - 5  kişilik Bungalow evlerde konaklama;  Başlangıç ve bitiş günlerinde havaalanı ve otogar transferleri, Yürüyüş boyunca parkur başlangıç ve bitiş transferleri , Zorunlu tur sigortası ve Rehberlik. ( Tekne ücreti dahil değildir. )

KONAKLAMA : Gürültüden uzak , doğanın içinde limon , portakal bahçelerinin içinde 4 - 5 kişilik  bungalowlarda kalıyoruz. Lüks beklentesi olan kişiler için uygun değildir.

Faaliyet sorumlusu: Erol GEYGEL : 0545 658 48 73    Sait YİĞİT : 0532 335 49 84

NOT : Bu etkinliği Tursab A acenta gurubu, 8273A sicil numaralı GLEE Turizm ile organize etmekteyiz


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.