Işığın Ülkesi Likya'da Sonbahar Masalı...

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 29.10.2020 Perşembe - 1.11.2020 Pazar
 • Etkinlik süresi 4 Gün
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 30 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 200
  Yürüyüş mesafesi 2509 km
  Düzenlediği etkinlik 175
 • İletişime geç
SAİT YİĞİT & EROL GEYGEL SORUMLULUGUNDA LİKYA

 IŞIĞIN  ÜLKESİ LİKYA'DA SONBAHAR MASALI

29 Ekim - 1 Kasım 2020
(4 GÜN 3 GECE )    

              Likya Yolu, Türkiye'nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olma özelliğine sahip olmakla birlikte, Fethiye'den başlayarak Antalya'ya kadar uzanan ve tarihte Likya olarak adlandırılan Teke yarımadasındaki patikalardan bir kısmının işaretlenip haritalanması ile oluşturulmuş bu yürüyüş rotasıdır.  Manzaralı ve maceralı parkurlarda bol yüzmeli , eğlenceli bir hafta bizleri bekliyor.


PROGRAM


28 Ekim Çarşamba saat 21:00 da ilk durağımız olan Yenibosnadan katılımcılarımızı alarak yola revan oluyoruz.

1. GÜN : İlk durağımız olan Faralyadan , Kelebekler Vadisi manzarasını seyrediyoruz. Daha sonra yürüyüş için Likya Yolu başlanğıc parkuru olan Ovacık -Kirme - Kozağaç - Faralya parkurumuza geliyoruz. Burada yaklaşık 10 km'lik  muhteşem Ölüdeniz manzarasıyla ilk günkü parkurumuzu tamamlayıp portakal ve avakado bahçesi içindeki bungolow evlere yerleşiyoruz. 


2. GÜN : Muhteşem Göcek adaları ve koylarını tekne ile geziyoruz. Akşam Bungolow evlerimize dönüyoruz.


3.GÜN : Sabah  kalkıp kahvaltımızı yaptıktan sonra Alınca - Yediburunlar Parkuru 8 km.  Parkurumuzu bitirdikten sonra Alınca da bulunan aracımıza binip Ge Köyüne geçiyoruz. Burada Yediburunlar manzarasına karşı kahve ve çay molası veriyoruz  


4. GÜN : Sabah  kalkıp kahvaltımızı yapıp Kayaköy yoluna koyuluyoruz.  Kayaköy gezisi ve  Kayaköy - Afkule Manastrı 6 Km.  Saat 14:00 da İstanbul'a dönüşe geçiyoruz.


MALİYET
Tahmini 900 TL - Tekli Oturma Düzeni 1200 TL 

Maliyete Dahil Olanlar :

- Tüm araç transferleri. 
- 3 gece 3 - 4 kişilik  Bungalow evlerde konaklama. 
- Tüm  rehberlik hizmetleri.
- Acenta giderleri
 Maliyete Dahil Olmayanlar :
- Sabah Kahvaltısı
- Öğle kumanyaları, 
- Akşam Yemekleri
- Tekne Turu
- Tüm kişisel harcamalar.
AÇIKLAMALAR :
*  Fiyata neler dahil: 3 gece  3 - 4 kişilik Bungalow evlerde konaklama;  İstanbul - Fethiye - İstanbul transferi , Yürüyüş boyunca parkur başlangıç ve bitiş transferleri , Zorunlu tur sigortası ve Rehberlik. ( Tekne ücreti dahil değildir. )
KONAKLAMA : Gürültüden uzak , doğanın içinde limon , portakal bahçelerinin içinde 3-4 kişilik  bungalowlarda kalıyoruz. Lüks beklentesi olan kişiler için uygun değildir.
Faaliyet sorumlusu: Erol GEYGEL : 0545 658 48 73    Sait YİĞİT : 0532 335 49 84
NOT : Bu etkinliği Tursab A acenta gurubu, 8273A sicil numaralı GLEE Turizm ile organize etmekteyiz


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.