İstanbul'un Yeşili ve Mavisi " ÖMERLİ BARAJI "

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 19.03.2021 Cuma
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ÖZEL ARAÇLI ULAŞIM
 • Mesafe 12 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 2808
  Katıldığı etkinlik 185
  Yürüyüş mesafesi 2824 km
  Düzenlediği etkinlik 147
 • İletişime geç
ÖZEL ARAÇLI ETKİNLİK
ÖMERLİ BARAJI KOLAY YÜRÜYÜŞ
ÖZEL ARAÇLI ETKİNLİK
19 MART 2021 CUMA

İÇERİK  : Orman ve göl kenarı  Yürüyüşü
FAALİYET SORUMLUSU : Erol GEYGEL
FAALİYET SÜRESİ    : 4 - 5 saat
BULUŞMA NOKTASI : Ömerli Koçullu Köyü
BULUŞMA SAATİ : 11:00
ETKİNLİK ÜCRETİ : 50 TL


19 Mart 2020 cuma günü, Ömerli barajı etrafında  yaklaşık 12 - 14 km'lik kolay bir yürüyüş gerçekleştireceğiz  Koçullu köyünde saat 11:00 da buluşuyoruz. Ve parkurumuza başlıyoruz.  Saat 16:00 da gezimizi bitirmiş olacağız. 
Öğlen Yemeği : Yanınızda yiyecek ve içeceklerinizi getiriniz.
Malzemeler: Bileği saran bot, Sırt çantanızda; yedek kıyafetleriniz, varsa ku
llandığınız ilaçlar ve su mutlaka bulunmalı. Yağmurluk el yada kafa feneri ve DÜDÜK yanınızda olması gerekenlerden.

PANDEMİ KURALLARI
* Yürüyüş öncesi herkes maskeli olacak. 
* Yürüyüş esnasında sosyal mesafeye uygun hareket edilecek.
* Yiyecek ve içecek paylaşımı yapılmayacak.

ÖMERLİ BARAJI PARKURU

İETT ULAŞIM :  138 ve 138 B otobüsleriyle Koçullu Köyüne gelebilirsiniz.

Faaliyet Sorumluları : Erol Geygel : 0545 658 4873

NOT :    *  Kilo - Kalp - Tansiyon hastaları için parkurlarımız uygun değildir.
             * Yürüyüşlerimizde orman geçişlerinde dikenler bulunabileceği için kıyafet seçimlerinde dikkatli olunması gerekmektedir.
             * Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar.
            * Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Parkurumuzun bir kısmı keşif etapları içerir. Orman içi geçişler , patikalar , dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir.
            * Verilen mesafeler yaklaşık mesafelerdir.

KAMPTREK gezgin ruhuyla hareket eden bir gruptur. Gezgin bir yere varmak için değil, keşfetmek için seyahat eder. Faaliyetlerimize katıldığınız taktirde konfor beklentinizin olmaması , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. 


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.