ISTRANCALARDA YENİ YILA MERHABA.

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 31.12.2021 Cuma - 2.01.2022 Pazar
 • Etkinlik süresi 3 Gün
 • Etkinlik Türü : OTEL KONAKLAMALI
 • Mesafe KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1784
  Katıldığı etkinlik 179
  Yürüyüş mesafesi 2216 km
  Düzenlediği etkinlik 154
 • İletişime geç
Erol GEYGEL ve Sait YİĞİT Sorumluluğunda..
İÇERİK                           : Motel Konaklamalı Doğa Yürüyüşü ve Eğlence
FAALİYET SÜRESİ        : 2 Gece 3 Gün
PARKUR BİLGİSİ           : 10 - 12 Km

ETKİNLİK BÖLGESİ       : Kırklareli/İğneada/Vize

ETKİNLİK SORUMLUSU: Sait YİĞİT - Erol Geygel

ETKİNLİK MALİYETİ     :  950 Tl

Maliyete Dahil Olanlar : 2 kişilik Odalarda Motel Konaklama i 950 TL 2 Kahvaltı+2 Akşam Yemeği (1 Yılbaşı gala yemeği)+ 1 Öğle İkramı+Yılbaşı gecesi bitiminde çorba+Rehberlik+Acenta Giderleri 


Tesiste WiFi ve Restaurant Mevcut..

NOT 1: Tesis doğanın içinde 24 yıllık bir tesistir. Lüks beklentisi içinde olanlara uygun değildir


NOT 2: Tesis Dışardan Yiyecek ve İçecek Getirilmesi Yasaktır. 
Yeni yıla doğa severler yakışan bir şekilde, Istranca Ormanlarının Kalbinde,  bazen eğlenerek , bazen huzurun ve sakinliğin tadını çıkararak doğayla içiçe gireceğiz.

PROGRAM: 

1. gün: 31 Aralık Cuma sabah 06.30'da Kartaldan başlayarak katılımcılarımızı alıyoruz.  Kahvaltımızı yol üzerinde bir tesiste yapıyoruz. Saat 10-11 gibi kalacağımız tesise varıyoruz. Çay ve kurupasta ikramı ardından tesisimize yerleşip isteyen arkadaşlar ile orman içi ve dere kenarından geçen  7 km harika bir parkur yapıyoruz. Parkur dönüşü dinlenmeye çekilip Yılbaşı gala yemeğine hazırlanıyoruz. Canlı müzik eşliğinde yeni yılı karşılayıp, sabahın ilk saatlerine kadar eğleniyoruz.


YILBAŞI GALA YEMEĞİ MENÜSÜ

Mercimek Çorbası

5 Çeşit Soğuk Meze

Salata

Ara Sıcak

Fırında Tavuk ve Pilav

Mevsim Meyveleri

Tatlı

Meşrubat (Alkollü içkiler extradır )2. gün 1 Ocak Cunartesi: Sabah geç kahvaltı ardından isteyen arkadaşlar ile küçük çaplı bir çevre gezisi yapıyoruz. Akşam yemeği ardından  Kapalı alanda  Canlı müzik(Gitar) yada kamp ateşi sohbetleri bizi bekliyor.


2. Gün Akşam Yemeği Menüsü

Çorba

Alabalık veya Köfte seçmeli

Salata

Meşrubat3. Gün  2 Ocak Pazar: Sabah kahvaltımızı ardından eşyalarımızı aracımıza yerleştiriyor ve yola koyuluyoruz.  Kıyıköy ve Kanara Kanyonu gezilerimizin ardından İstanbul'a dönüyoruz. TESİS ALKOLLÜ İÇECEKLER FİYAT LİSTESİ

Bira  25 TL

Yeni Rakı (35 lik) 150 TL

Yeni Rakı (50 lik) 200 TL

Yeni Rakı (70 lik) 280  TL

Şarap (70 lik) 160 TL

Votka (70 lik) 280 TL

Duble Rakı 40 TL

 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.