Kamptrekle; Gez! Gör! Tat!

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 26.01.2019 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : YEMEK/EĞLENCE
 • Mesafe 13 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Emre Can UÇAK
 • Puanı 10
  Katıldığı etkinlik 1
  Yürüyüş mesafesi 16 km
  Düzenlediği etkinlik 1
 • İletişime geç
Emre Can UÇAK Sorumluluğunda Gurme Turu

Kamptrekle; Gez! Gör! Tat!

Tarihi Yarımada'dan başlayarak istanbul'un sokak lezzetlerini keşfediyoruz. Hem şehir yürüyüşü yapacak, hem de kimi meşhur, kimi çok bilinmeyen sokak lezzetlerini azar azar tadacağız. Kısacası gezeceğiz,göreceğiz,tadacağız.

  

Program: 

Sabah 10'da Karaköy Levent Börekçisi önünde buluşuyoruz.(Karaköy Namlı karşısı)

Tadım Noktaları

1.Adana Böreği

2.Kahve Molası

3.Cag Kebabı

4.Döner

5.Baklava

6.Adana Dürüm

7.Çay Molası

8.Boza

9.Çiğ Köfte

10.Balık Dürüm


Etkinliğimiz Karaköy'den başlayıp Nuruosmaniye'den Vefa'ya uzanarak Karaköyde sona erecek. 10 ayrı noktada onlarca değişik lezzeti tadarak, sohbeti muhabbeti bol keyifli bir şehir yürüyüşü gerçekleştireceğiz.

Katılım bedeli: Bu etkinlik ücretsizdir. Ortak tadım yapılan yerlerde herkes payına düşeni, serbest yemek yenilen yerlerde herkes yediğini öder. 

Hatırlatmalar: 

Her noktada tadıma katılabilecek arkadaşların katılmasını rica ediyoruz.Sadece bir yürüyüş etkinliği değildir.

Şehir yürüyüşüne uygun rahat ayakkabı ve giysiler konforunuzu arttıracaktır. Bu etkinlik tadım yapılacak yerlerin kapasitesinden dolayı sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilecektir. Katılım yaptığınız halde gelmemeniz durumunda bir başkasının katılımına engel olduğunuzu hatırlatmak isteriz. 

FAALİYET SORUMLUSU:

Emre Can UÇAK : 0532 331 3503


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.