KARADENİZ KOYLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 9.01.2022 Pazar
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 14 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 3068
  Katıldığı etkinlik 209
  Yürüyüş mesafesi 3168 km
  Düzenlediği etkinlik 170
 • İletişime geç
SARDALA KOYU - CENNET HAVUZU - DİRİLİŞ KOYU - KİLİMLİ KOYU - AĞVA FENERİ
KARADENİZ KOYLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ 
09 OCAK 2022 PAZAR 

KONUM:  BAĞIRKANLI - AĞVA
FAALİYET SORUMLUSU : Erol GEYGEL
PARKUR UZUNLUĞU :  1. ETAP  8 KM  - 2. ETAP 6 KMPARKUR BİLGİSİ : Eşsiz güzellikteki falezleri ve koyları içermektedir. 1. Etap 8 Km - 2. Etap 6 Km

Görülecek bazı yerler Diriliş Koyu - Sardala Koyu , Cennet Havuzu - Malkaya  - Kilimli Koyu. 1.  Etap yaklaşık 8 Km'dir. Bitiminde Kilimli Restaurant' a geçiyoruz. Buranın eşsiz bir manzarası var. Burada çay - kahve içebilirsiniz. 

SARDALA KOYU : Doğasıyla insanı hayran bırakan bircok sosyal medya sayfasında ve gazetelerde Turkiye'nin Phuket Adasi olarak da haber olan Koy, Adacıklarıyla, Kayalarıyla, Mağaralarıyla, Küçük kanyonlarıyla, iç gölleriyle, bu tabiri hak eder bir doğal zenğinlige sahiptir. 

CENNET HAVUZU : Deniz suyunun mağaraya dolmasını sağlayan kayaların arasındaki yarık, adeta Karadeniz'e bakan doğal bir pencereyi andırıyor. Yaz sıcağından bunalanlar, havuzun turkuaz renkli sularında güneş ışınlarına maruz kalmadan yüzmenin ayrıcalığını yaşıyor.

KİLİMLİ KOYU : Ağva'nın eşsiz fotoğraflara konu olan doğa harikası Kilimli Koyu denizinin muhteşem rengi ve eşsiz kaya oluşumlarını içinde barındıran manzarası ile önemli bir ziyaret noktasıdır. Burada ayrıca bir restaurant bulunmaktadır. Çay veya kahvenizi yudumlarken muhteşem doğayı seyre dalabilirsiniz.


ETKİNLİK MALİYETİ : 180 TL
* Maliyete dahil hizmetler : Yol , Acenta Gid. ve rehberlik
Faaliyet Sorumlusu: EROL GEYGEL : 0545 658 4873

Araç Durakları
07:00 Yenibosna 
07:05 İncirli Alfemo  
07:25 Mecidiyeköy Y.K.Bank
07:30 E-5 Göztepe
07:35 E-5 Kozyatağı
07:50  Çekmeköy

        Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!

ARACIMIZ BOSTANCIDAN ŞİLE OTABANINA GEÇECEKTİR.

   

 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.