KARYA YOLU - DATÇA

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 22.04.2021 Perşembe - 25.04.2021 Pazar
 • Etkinlik süresi 4 Gün
 • Etkinlik Türü : ÇADIR KAMPI
 • Mesafe 30 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 197
  Yürüyüş mesafesi 2450 km
  Düzenlediği etkinlik 172
 • İletişime geç
23 NİSAN TATİLİNDE ÇADIR KONAKLAMALI ETKİNLİK

KARYA YOLU (DATCA PARKURLARI)

TARIH: 30 Nisan - 1-2-3- 4 Mayıs 20212 ( 4 GECE 5 GÜN)

ÜCRET:  

2 KİŞİLİK 1+1 BUNGALOW EVLERDE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMALI   KİŞİ BAŞI 2100.TL

KAHVALTI DAHİL ÇADIR KONAKLAMALI  KİŞİ BAŞI 1600.TL


ÜCRETE DAHİL OLANLAR
İstanbul-Datca-İstanbul ve tum ara transferler + 4 Gece konaklama Ucreti + 4 Sabah Kahvaltısı + Seyahat Sigortası + Acenta giderleri + Rehberlik

UCRETE DAHİL OLMAYANLAR
İlk gün Sabah Kahvaltısı
Aksam yemekleri
Kişisel Harcamalar
Tekne Turu Ücreti
NOT: FİYAT 2 KİŞİ YANYANA OTURMA DUZENINE YOLCULUK ICINDIR. 1.GÜN.  29 Nisan Cuma Akşamı Saat 21.30'da Yenibosna'dan baslayarak katılımcılarımızı alarak yola cıkıyoruz. 30 Nisan Cumaretesi Sabah  Günü Datça'ya varıyoruz. Eski  Datca - Hızırşah ve Karaköy gezilerimizin ardından Tesisimize geçiyoruz. (Tesise yerleşmenin ardından isteyen arkadaşlar  6-8 km Ovabükü-Palamutbükü parkuru yapılaaktır.  Aksam kamp ateşi ve eğlence.2. GÜN 1 Mayıs Pazar Sabah Kahvaltısı ardından katılacak arkadaşlarla Hayıtbükü - Domuzçukuru -  Kargı Koyu parkuru (18 km) yapılacaktır. Parkur boyunca çeşitli koylarda deniz molaları verilecektir. Katılmayacak arkadaşlar Tesise 200 mt mesafede Ovabükü Plajında deniz keyfi yapabilir.  Aksam yine kamp ateşi ve eğlence..


3. GÜN 24 Nisan Cumartesi Sabah Kahvaltı sonrası Yazıköy - Murdala Koyu- Değirmen Bükü - Knidos antik kenti yürüyüşü. ( 12 Km) Dileyen arkadaşlar Knidos Antik kentine araçla geçip sonrasında Deniz keyfi yapabilir.  Aksam son kamp ateşimizi yakıp egleneceğiz.4. GÜN 25 Nisan Pazar Sabah Kahvaltısı sonrası erkenden tesisten ayrılıp yola koyuluyoruz. Yol üzerinde Akyaka(Gökova) uğrayıp Meşhur Kadın Azmağı deresinde tekne gezisi yapıp İstanbul'a doğru devam ediyoruz. (Malum Pazrtesi işbaşı yapacaklar var, çok geç kalmamak gerekir :))


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.