Kemaliye-Tunceli-Elazığ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 15.06.2024 Cumartesi - 19.06.2024 Çarşamba
 • Etkinlik süresi 5 Gün
 • Etkinlik Türü : OTEL KONAKLAMALI
 • Mesafe 24 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 203
  Yürüyüş mesafesi 2545 km
  Düzenlediği etkinlik 178
 • İletişime geç
THY ile Kurban Bayramında 4 Gece 5 Gün

İÇERİK                           : Doğa Yürüyüşlü Kültür Gezisi
FAALİYET SÜRESİ        :  4 gece 5 gün
PARKUR BİLGİSİ           : Kolay
ETKİNLİK BÖLGESİ       : Erzincan - Tunceli -  Elazığ
ETKİNLİK SORUMLUSU: Sait Yiğit
ETKİNLİK MALİYETİ     :  2 Kişilik odalarda
 Kahvaltı dahil Kişi Başı 13800 TL  

Fiyata Dahil Olanlar
4 Gece 2 Kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama
Tüm transfer ücretleri
Rehberlik ve Seyahat sigortası
THY ile İstanbul - Erzincan ve Elazığ - İstanbul uçak bileti

Not. Akaryakıt fiyatlarında oluşacak artışlar yol ücretine yansıtılacaktır 


1. GÜN 15 HAZİRAN CUMARTESİ 

08.20'de  İstanbul Havalimanından  THY TK-2652 Sefer sayılı uçak ile Erzincana hareket ediyoruz. 

Erzincan Gürlevik şelalesi gezimzin ardından Kemaliye'ye doğru yola koyuluyoruz. Ocak köyü, Manili Yol, Zincirli Kaya, Değirmen noktalarını geziyoruz. Sonrasında Lökhane, Kemaliye'de dut ve pekmezin dövülerek yapıldığı lök (dövmeç) imalathanelerini görüyoruz..  Konaklama Kemaliye'de..


2. GÜN 16 HAZİRAN PAZAR 

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yola koyuluyoruz.  Ahmet Kutsi Tecer'in Orda bir köy var uzakta şiirinde anlattığı Apçaağa köyü ziyareti arından Malatya Arapgir'e bağlı Türkmen Alevi köyü olan Onar Köyü' ne hareket ediyoruz. Burada tarihte bilinen en eski Cem Evi' ni geziyoruz.  Daha sonra Tunceliye geçip 3 gece kalacağımız Munzur kenarındaki konaklama tesisimize yerleşiyoruz.   


3 GÜN 17 HAZİRAN PAZARTESİ 

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Ovacık ilçesine geçip  3 aat sürecek Munzur vadisi doğa yürüyüşümüzü yapıyor ve Kırkmerdiven şelalelerini görüp Munzur gözelerini geziyoruz. 


4. GÜN 18 HAZİRAN SALI 

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Mercan Buzul göllerine doğru yola çıkıyoruz.  Burada 14 km muhteşem manzaralar eşliğinde yürüyüş yapıyoruz.  Yürüyüşe katılmayacak arkadaşlar tesiste kalıp Munzur kenarında tesislerde  vakit geçirebilir. 


5. GÜN  19 HAZİRAN ÇARŞAMBA

Sabah  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası bavullarımız yüklü şekilde yola koyuluyoruz. Tunceli merkez , Pertek üzerinden Keban barajını Feribot ile geçip  Elazığ'a varıyoruz. Harput kalesi, Harput ulu camii, Elazığ kapalı çarşı gezilerimiz ardından THY TK-2647 Sefer sayılı 23.30 uçağı ile İstanbul'a dönüyoruz.   BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.