KIYIKÖY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 26.12.2021 Pazar
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 14 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Murat DÜRÜST
 • Puanı 1365
  Katıldığı etkinlik 68
  Yürüyüş mesafesi 1385 km
  Düzenlediği etkinlik 51
 • İletişime geç
MURAT DÜRÜST LİDERLİĞİNDE ORTA KOLAY PARKUR

KIYIKÖY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

26 ARALIK 2021 PAZAR

  MURAT DÜRÜST LİDERLİĞİNDE ORTA KOLAY PARKUR 

Etkinlik Türü

:ORTA KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik Tarihi

:26 ARALIK 2021

Etkinlik Süresi

:GÜNÜBİRLİK

Katılımcı limiti

:16 Kişi

Faaliyet Sorumlusu

:MURAT DÜRÜST

Maliyeti

:150 TL


BAHÇEKÖY - KIYIKÖY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik ve Parkur Hakkında :

26 Aralık Pazar günü 06:30 da Kartal durağından başlayacak gezimize Bahçeköy yakınlarından başlayacağız. Orman içi yollar, patikalar kullanarak yaklaşık 14 km olacak parkurumuzu, deniz kenarında balıkçı kasabası olan Kıyıköy'de tamamlayacağız. Yürüyüşümüzü bitirdikten sonra Kıyıköy'ü gezme fırsatımız da olacak. Kasabanın nüfusu 2000 senesinde yapılan sayımda 2443 kişi olarak belirlenmiştir. Kasabanın tüm çevresi orman ve yeşilliklerle doludur. Aynı zamanda Pabuçdere ile Kazandere dereleri de Karadeniz'e bu kasaba üzerinden dökülmektedir. Bölge halkı balıkçılık ve zaman zamanda odunculuktan geçimlerini sağlamaktadır. Burayı turistik açıdan önemli yapan bir diğer özelliği ise Dünya üzerinde yer alan en eski taş oyma manastırlarından bir tanesinin burada olmasıdır. Bu manastırın adı Aya Nikola Manastırıdır.

 

Kahvaltı :Yanımıza getirdiğimiz malzemeler ile köy kahvesinde yapıyoruz.

Öğle Yemeği : Atıştırdıklarınızı yanınızda alıyorsunuz. Meyve ve kuruyemiş gibi gıdalar tercih edilmeli.

Akşam Yemeği : Duruma göre birlikte değerlendiririz.

Faaliyet Sorumlusu : Murat DÜRÜST : 0533 366 86 67

 

GEREKLİ MALZEMELER VE UYARILAR

Yürüyüşe uygun bileği satan bot ve tozluk, Sırt çantası, su geçirmez yağmurluk, panço. 1.5-2 litre su, öğle kumanyası için yiyecek. Yedek kıyafet ve spor ayakkabı.

ETKİNLİKLERİMİZ PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
ETKINLIKLERIMIZ GLEE TURİZM ( Tursab no: 8273 ) ILE YAPILMAKTADIR

ARAÇ DURAKLARI :

06:30   KARTAL

06:30    KOZYATAĞI CARREFOUR(HAREM İSTİKAMETİ)

06:35    GÖZTEPE   ( HAREM İSTİKAMETİ)

06:40    KADIKÖY

06:55    MECİDİYEKÖY(ASLI BÖREK)

07.05    CEVİZLİBAĞ ( YEŞİL KUNDURA DURAĞI)

07.15    İNCİRLİ (ÖMÜR)

07.25    SEFAKÖY

07:30    AVCILAR (PELİKAN MALL A.V.M.)

07:35    BEYLİKDÜZÜ ( BAUHAUSE)

07:40    BEYLİKDÜZÜ(AUTOPİA)

 


Lütfen kalkış saatinden 5 dk. önce durakta olunuz...

 


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.