KONAKLAMALI BÜYÜKADA TURU

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 23.07.2022 Cumartesi - 24.07.2022 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : OTEL KONAKLAMALI
 • Mesafe 10 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sencer Selman
 • Puanı 1703
  Katıldığı etkinlik 166
  Yürüyüş mesafesi 2053 km
  Düzenlediği etkinlik 30
 • İletişime geç
BÜYÜKADA ETKİNLİĞİ OTEL KONAKLAMALI SABAH KAHVALTI DAHİL İsteyen Arkadaşlar gündüz Deniz Keyfi yapabilir. yada rahat bir ada turu yürüyüşü yapabiliriz. Akşam yemeğinden sonra isteyen arkadaşlar ile zevkli gece yürüyüşü yapabiliriz Otelin Restoranında Canlı müzik eşliğinde yiyebilirler. Öğlen saatlerinde adada buluşup eşyalarımızı otele bırakıyoruz isteyen arkadaşlar biraz ilerde nezih plaj var orada deniz keyfi yapıp sonrasında otele dönüp dinlenip otelin restoranında yemeklerini yiyecek isteyen arkadaşlar ile de yemekden sonra akşam yürüyüşü yapıcağız sabah kahvaltısı ndan sonra isteyen arkadaşlar gene deniz keyfi yapıp dönüş yapacaklar. etkinliğimiz sadece 1 gece Konaklamalı ve sabah kahvaltı dahil dir ETKİNLİK ÜCRETİ. 2 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI 575 TL. 3 KİŞİLİK ODA LAR DA KİŞİ BAŞI 450 TL. Fix menu canlı muzık ana yemek, salata, 6 meze 250 TL ekstra dır.


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.