KONAKLAMALI BÜYÜKADA TURU

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 24.12.2022 Cumartesi - 25.12.2022 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 10 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sencer Selman
 • Puanı 1817
  Katıldığı etkinlik 183
  Yürüyüş mesafesi 2231 km
  Düzenlediği etkinlik 34
 • İletişime geç
SENCER SELMAN SORUMLULUĞUNDA
KONAKLAMALI BÜYÜKADA TURU 
24-25 ARALIK 2022


İsteyen arkadaşlar ile ilk gün bir ada yürüyüşü yapıyoruz. Dönüşte otelimizde kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemeği için toplanıyoruz ve yemek sonrası kısa bir ada turu yapıyor, akşam eğlence için şirin bir mekanda kurallara uygun eğlence sohbetimiz den sonra otelimize uyumaya geciyoruz. İkinci gün alınan sabah kahvaltısı ve sonrasında adanın gidilmeyen yerlerini keşfediyor, otelin tadını çıkarıyor ve dönüş için hazırlıklara başlıyoruz..

KATILIM ÜCRETİ: 850 TL

ÜCRETE DAHİL:

KONAKLAMA, BİR SABAH KAHVALTISI, ÇEVRE GEZİLERİ, SİGORTA ve REHBERLİK 

DAHİL DEĞİL:

İLK GÜN ALINAN SABAH KAHVALTISI, MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

ETKİNLİĞE YAZILIP, SON İPTAL TARİHİNDEN SONRA ETKİNLİĞE GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. BU ARKADAŞLARA AYNI ZAMANDA KAPORA İADESİ DE YAPILMAZ.  BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.