KURBAN BAYRAMINDA MAVİ CENNET SAROZ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 20.07.2021 Salı - 24.07.2021 Cumartesi
 • Etkinlik süresi 5 Gün
 • Etkinlik Türü : ÇADIR KAMPI
 • Mesafe 5 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 2798
  Katıldığı etkinlik 184
  Yürüyüş mesafesi 2809 km
  Düzenlediği etkinlik 146
 • İletişime geç
ÇADIR KONAKLAMALI
MAVİ CENNET SAROZ KARAAĞAÇ
( 20 - 24 TEMMUZ 2021 4 GECE 5 GÜN )
KURBAN BAYRAMI TATİLİ

İÇERİK                           : Deniz ve Orman Kampı
FAALİYET SÜRESİ        : 4 Gece 5 Gün
ETKİNLİK BÖLGESİ       : Çanakkale/Gelibolu

DOĞA LİDERİ.                : Erol GEYGEL

ETKİNLİK MALİYETİ     : 440 TL


SAROZ KÖRFEZİ :

Saroz dünyanın en temiz 3 denizinden biri olarak gösteriliyor. Daha doğrusu belli dönemlerde denizin kendi kendini temizleme yeteneği ile bu unvanı alıyor. Şubat, Nisan ve temmuz aylarının ikinci yarısında oluşan ve yaklaşık 2 hafta süren güçlü yüzey ve dip akıntıları denizin her daim temiz kalmasını sağlıyor ve su altı zenginliğini besleyen suyun oksijen zenginliğini sağlıyor. Saroz 144 çeşit balık, 34 çeşit sünger ve 78 çeşit deniz bitkisine ev sahipliği yapan zengin sulara sahip bir denizdir. . 
 

PROGRAM 

*** 19 Temmuz 2021 Pazartesi gecesi saat  23:00 da ilk durağımız Kartal'dan katılımcılarımızı alarak Saroz Körfezine doğru yola çıkıyoruz.
1. GÜN : SALI günü sabaha karşı  Karaağaç Limanındayız. Biraz dinlendikten sonra çadırlarımızı kurup, kamp alanımızı düzenliyoruz. Kahvaltıdan sonra,  denize girip, keyif yapma zamanı.  Akşam yemeğinde ortak katılımla akşam yemeğimizi hazırlıyoruz. Kamp ateşimizin çevresinde şarkılar, türküler  ve şiirler eşliğinde eğleniyoruz.
2. GÜN : ÇARŞAMBA güne geç kahvaltımızla başlıyoruz. Tüm gün deniz keyfi yapıyoruz. Akşam saatlerinde kampımıza geri dönüyoruz. Kamp ateşimizin çevresinde şarkılar, türküler  ve şiirler eşliğinde eğleniyoruz.
3. GÜN : PERŞEMBE güne geç kahvaltımızla başlıyoruz. Tüm gün deniz keyfi yapıyoruz. Akşam saatlerinde kampımıza geri dönüyoruz. Kamp ateşimizin çevresinde şarkılar, türküler  ve şiirler eşliğinde eğleniyoruz.
4. GÜN : CUMA güne geç kahvaltımızla başlıyoruz. Tüm gün deniz keyfi yapıyoruz. Akşam saatlerinde kampımıza geri dönüyoruz. Kamp ateşimizin çevresinde şarkılar, türküler  ve şiirler eşliğinde eğleniyoruz.
5. GÜN : CUMARTESİ güne geç kahvaltımızla başlıyoruz.  Bugün saat 14:00 a kadar denizin tadını çıkarıyoruz. 15:00 da çadırlarımızı toplayıp İstanbul'a geri dönüşe geçiyoruz.  

Deniz Kampı için Gerekli Malzemeler :
- Çadır
- Uyku tulumu, Mat yada şişme yatak,  Işıldak - Kafa lambası, Kamp Sandalyesi, Deniz malzemeleri
- Kullandığınız ilaçlarınız, Temel ilk yardım çantanız.
- 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği (Belirli aralıklarla ihtiyaçlarımızı köyden karşılayacağız .)
 - İçeceklerinizi ve özel yiyeceklerinizi getiriniz.
- Karaağaç Koyu bakir bir koy olup su bulunmaktadır. Çok iyi olmasa da bir WC vardır. ( 20 TL duş ve WC ler için exstra toplanacaktır.)
NOT : Deniz taşlık olduğunda deniz ayakkabısı veya sandalet tercih edebilirsiniz.


PAYLAŞIMA DAHİL HİZMETLER
Sigorta , yol , acenta giderleri ve rehberlik

ETKİNLİK MALİYETİ : 
* 24 kişi üzeri katılımcı : 440 TL
* 16 - 23 kişi Katılımcı.  : 480 TL 
* Özel araçla katılım.     : 150 TL 

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ LİDERİ : Erol GEYGEL : 0545 658 48 73

19 Temmuz Paartesi Gecesi Yola Çıkılacaktır.
NOT : Grubumuzun en önemli özelliği, katılımcıların konfor ve hizmet arayışı içinde değil, her koşulda keyif almaya niyetli olmasıdır. Grup uyumuna maksimum düzeyde özen göstermek esastır.

PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.  BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.