LAVANTA KOKULU SALDA TURU..

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 13.07.2019 Cumartesi - 15.07.2019 Pazartesi
 • Etkinlik süresi 3 Gün
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 10 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1840
  Katıldığı etkinlik 187
  Yürüyüş mesafesi 2352 km
  Düzenlediği etkinlik 162
 • İletişime geç
15 Temmuz Tatilinde Lavanta Kokulu Tur

Lavanta Kokulu Türkiyenin Maldivleri Turu

15 Temmuz Tatilinden faydalanarak 2 gece Bungalow konaklamalı 3 günlük muhteşem bir etkinliğe başlıyoruz.

12 Temmuz Cuma Saat 23.00'da İstanbul'dan yola çıkıyoruz

1. Gün 13 Temmuz Cumartesi

Sabah saatlerinde Burdur'a varıyoruz ve buarada alacağımız kahvaltı sonrası Ağlasun ilçesine doğru yola koyuluyoruz. Burada "bugüne kadar gördüğüm en güzel antik kent" diyeceğiniz Sagalassos antik kentini ziyaret ediyoruz. Üç bin yıldır akan çeşmesi ile gerçekten Muhteşem bir kent Sagalassos. 

Sonrasında Burdur gölü kenaraındaki Lisinia doğal yaşam merkezini ziyaret edip bilgileri alıyoruz. Burada rehabilite edilen vahşi hayvan dostlarımızı görüp Salda gölüne geçiyoruz. Bungalow evlerimize yerleşip akşam sazlı sözlü eğlence için hazırlanıyoruz.


2. Gün 14 Temmuz Pazar 

Sabah kahvaltı sonrası Maldivler yada beyaz adalar olarak anılan bölgeye geçiyoruz. Bugün akşama kadar muhteşem Salda gölünde yüzüyor ve tarifsiz bir yüzme tecrübezi yaşıyoruz. Akşam tabiki yine eğlenceye devam..


3. Gün 15 Temmuz Pazartesi

Sabah erken kahvaltı sonrası yola koyuluyoruz ve Lavanta kokulu köy olarak anılan Kuyucak Lavanta tarlalarına geçip albümümüze muhteşem fotoğraflar ekliyoruz. Her güzel şeyin ne yazıkki bir sonu var. İstemeyerekte olsa İstanbula doğru yola koyuluyoruz ve vakitlice evlerimizde oluyoruz. 

Not. BUNGALOWLARIN İÇİNDE TUVALET VE Duş YOKTUR. TUVALET VE DUŞ ORTAK KULLANIM ALANLARINDA MEVCUTTUR. 

Tahmini Maliyet: 460-470 (Yol+2 kişilik Bungalow evlerde konaklama+Sigorta+Acenta giderleri) BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.