LİKYA YOLU ADRASAN - OLİMPOS - ÇIRALI

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 6.10.2022 Perşembe - 9.10.2022 Pazar
 • Etkinlik süresi 4 Gün
 • Etkinlik Türü : Bungalow ve Çadır Konaklamalı
 • Mesafe 25 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 201
  Yürüyüş mesafesi 2509 km
  Düzenlediği etkinlik 176
 • İletişime geç
ÇADIR VE BUNGALOW KONAKLAMALI LİKYA YOLU
LİKYA  ADRASAN - OLİMPOS - ÇIRALI
6-7-8-9 -EKİM 3 GECE - 4 GÜN
(ÇADIR VE BUNGALOW KONAKLAMALI)


ÇERİK : Doğa Yürüyüşü ve Kültür Gezisi

YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Sait YİĞİT

TEL : 0532 335 49 84

FAALİYET SÜRESİ : 3 Gece 4 Gün

KATILIM BEDELİ : 

Çadır Konaklama: 1 850 TL

Bungalow Konaklama

2 Kişilik Bungalow evlerde 2500 TL (DOLDU)

 3 Kişilik Bungalow evlerde 2300 TL (DOLDU)

(EV SAYISI SINIRLIDIR. LÜTFEN WHATSAPP'TAN ETKİNLİK SORUMLUSUNA HABER VERİN)


MALİYET E DAHİL OLANLAR:  1 gece 2 - 3  Kişilik Bungalow evlrrde konaklama veya Çadır Yeri  + Yol + Seyahat Sigortası + Rehberlik


NOT: Aakryakıt fiyatlarında oluşacak fark yol ücretine yansıtılacaktırLikya yolunun en güzel zamanlarında , güneyin sıcak denizi, muhteşem doğası ve antik Likya topraklarının tarihi ile buluşmaya gidiyoruz. Neler yaşayacağız;

·         Adrasan'ın tertemiz denizinde ve plajlarında, Akdeniz'in berrak suları ve altın güneşinin keyfi,
·         Muhteşem Akdeniz koylarında tekne turu,
·         Likya yolu Olimpos Parkuru, Olympos ören yeri gezisi ve Olympos denizi, 
·         Likya yolunda Olympos Çıralı parkurlarında  yürüyüş

·         Likya yolunda  Gelidonya parkurun yürüyeceğiz. 

 

PROGRAM:
5 EKİM  Çarşamba akşamı 21.30'da İstanbul'dan yola çıkıyoruz.
1. GÜN :  6 EKİM PERŞEMBE günü saat 11:00 gibi Adrasan'da kalacağımız kampinge yerleşiyoruz..  Dinlenmenin ardından Korsan koyuna geçip Gelidonya Feneri parkrunu yapıyoruz. Dieyen arkadaşlar Adrasanda kalıp Deniz keyfi yapabilr.
2. GÜN : 7 EKİM CUMA bu gün kahvaltıdan sonra antik Likya yolunun Olimpos Parkurunu yapacağız. İsteyen arkadaşlar Çıralıya  araçla geçip  Deniz keyfi yapabilir. Yürüyüş sonrası antik Olimpos harabelerini gezip deniz molası vereceğiz. Olimposta güneşi batırdıktan sonra Akşam Olimposun Sönmeyen Ateşini görmeye gideceğiz. 3. GÜN :  8 EKİM CUMARTESİ günü Adrasan koylarında tekne turu yapacağız. Oya gibi işlenmiş kıyılarda mavi ile yeşilin izdivacını, rengarenk balıkların yüzdüğü berrak koyları, tekneden denize atlamanın keyfini yaşayacağız. Görebileceğimiz koylar; Akseki koyu, Sazak koyu (Şifalı su), Ceneviz koyu (Yosun banyosu). Tekne turu sonrasında isteyenler Adrasan plajında denizin, kumsalın ve güneşin keyfini çıkarabilirler.4. GÜN :   9 EKİM  PAZAR Bugün Öğleye  kadar serbetst zaman. İsteyen arkadaşlar Denize girebilir. İsteyen arkadaşlar tesiste vakit geçirebilir.  Öğle 12.00 gibi dönüş yoluna çıkacağız.KAMPİNG ALANI:
* 3 Dönüm alan üzerine kuruludur

* Çadırlar için ortak Duş - WC -  Mutfak -Dolap bulunmaktadır.

* Bungalow evlerde Wc -Duş ve  mutfak  bulunmaktadır

MALZEMELER
. Çadırda kalacaklar için Çadır - Mat - Uyku Tulumu
. 20 - 30 litrelik sırt çantası
. Bileği saran yürüyüş botu.
. Deniz malzemeleri
. Varsa küçük ilk yardım çantası -  ilaçlarınız.KAMPTREK gezgin ruhuyla hareket eden bir gruptur. Gezgin bir yere varmak için değil, keşfetmek için seyahat eder. Faaliyetlerimize katıldığınız taktirde konfor beklentinizin olmaması , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Bunu bozacak tavırlar tarafımızca hoş görülmez.

FAALİYET SORUMLULARI :
Sait YİĞİT : 0532 335 49 84

 ÜCRETE DAHİL OLANLAR 
İstanbul-Antalya-Adrasan, Adrasan-Antalya-İstanbul Transferi
3 gece 4 gün Çadır veya Bungalow konaklama,
Tüm ara transferler, Acenta ve Sigorta giderleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN
Tüm kahvaltı - öğlen ve akşam yemekleri (KONAKLAMA YAPTIĞIMIZ YERDE RESTAURANT VE ALIŞVERİŞ YAPILACAK YERLER MEVCUT)
Tekne Turu
Ören yeri girişleri


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.