MURAT DAĞI BUNGALOV-KAYAK-MANGAL VE TERMAL KEYFİ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 4.03.2022 Cuma - 6.03.2022 Pazar
 • Etkinlik süresi 3 Gün
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 16 KM
 • Katılımcı Sayısı 20 kişi / Kalan :3 kişi
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sercan KARAKAŞ
 • Puanı 376
  Katıldığı etkinlik 35
  Yürüyüş mesafesi 377 km
  Düzenlediği etkinlik 24
 • İletişime geç
SERCAN KARAKAŞ VE SENCER SELMAN SORUMLULUĞUNDA

MURAT DAĞI KAYAK VE BUNGALOV

KÜTAHYA MURAT DAĞI'NDA 1400-2000 mt rakımda KARLARIN İÇİNDE 3 GÜN 2 GECELİK GÜZEL BİR HAFTA SONU GEÇİRMEYE GİDİYORUZ. KAYAK, MANGAL ,YÜRÜYÜŞ BİZİMLE OLACAK.. 
TARİH: 4-5-6 MART 2022
YER: MURAT DAĞI KÜTAHYA
İÇERİK :BUNGALOV KONAKLAMA VE KAR KEYFİ, KAYAK ,MANGAL ve KAR YÜRÜYÜŞLERİ
Etkinlik Katılım Bedeli:  880 TL

NOTLAR:
1- Ulaşım 2021 fiyatlarına göre hesaplanmıştır 2022 fiyatları açıklandığında etkinlik ücretinde güncelleme yapılabilir, kesin değil.
2- Her bungalovda maksimum 4 minimum 3 kişi kalacak şekilde öngörüde bulunulmuştur. Daha az sayıda kalınması halinde fark ücret çıkacaktır.
3- Kadın ve erkek misafirlerimiz birlikte ancak soyadı benzerliği var ise aynı bungalovlarda kalabilirler . İstisnası 2 ailenin konaklamasıdır .( Tesisin şartı )
KENDİ ARACI İLE GELECEKLER İÇİN ETKİNLİK ÜCRETİNDEN KİŞİ BAŞI 140 TL İNDİRİM YAPILIR
YEME İÇME KONAKLAMA YERİNDEN KAYAK YERİNE SERVİS ÜCRETİ VE BELİRTİLMEYEN TÜM MASRAFLAR KATILIMCILARA AİTTİR

BUNGALOVLARIN VE TESİSİN ÖZELLİKLERİ:( değişebilir )
Her bungalovda 1 adet 2 kişilik büyük yatak ve salonda 2 tane bir kişilik çekyat var. 6 Kişilik tabak çanak bardak tencere vb ekipmanlar evde hazır . Ayrıca her bungalavun balkonunda barbükü bulunuyor. Masa ve sandalyeler hem içerde hem dışarıda mevcut
Tesiste yemek alabileceğimiz büyük bir mekan ve bir hamam mevcut Bunların o tarihte açık olup olmama durumunu pandemi şartları belirleyecek. Tesiste bir büfe hizmet veriyor. Ayrıca araçla gidilen kayak tesisinde tost çay köfte vs yapan yer açık hizmet veriyor. Kayak pisti 750 mt uzunlukta ve yeni başlayanlar için mükemmel durumda. TESİSTE SADECE KAYAK VE ELBİSE KİRASI dışında bir masrafınız olmayacak. Ekipmanlarını kendi getirenlerin hiç masrafı olmadan kayacağı anlamına geliyor bu durum

NELER GETİRİLMELİ:
KONAKLAMA VE YEME İÇME İÇİN :
2 öğlen 2 akşam 2 sabah öğünü için yiyecek içecekler ile tuzundan yağına tüm yeme içme malzemesi ile mangal yapacaklar için kömür ve içecekleriniz ile
YÜRÜYÜŞLER İÇİN mutlaka tozluk, baton kışlık trekking pantolonu vb ekipmanlar lazım. Yiyecek getürmeyenler Cafe ve büfeden ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Ayrıca her şekilde 2-3 takım eldiven bere çorap ile kafa feneri , termos an az 2 polar , alt ve üst içlikler ve olanlar için kayak takımlar alınabilir

Etkinlik Sorumlusu:
Sercan Karakaş 506 972 56 14
Sencer Selman 535 767 61 67
Etkinlik Katılım Bedeli:  880 TL
Yeni yıl sonrası fiyat güncellemesi oluşabilecek şartlara göre yapılabilir.. 

Ücrete Dahil Olanlar:
Ulaşım, İki Gece üç gün Bungalov Evlerinde Konaklama, Rehberlik ve Acenta Giderleri

Ücrete Dahil olmayanlar:
Yeme içme, kayak takımı vb.. 
ETKİNLİĞE YAZILIP, SON İPTAL TARİHİNDEN SONRA ETKİNLİĞE GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. BU ARKADAŞLARA AYNI ZAMANDA KAPORA İADESİ DE YAPILMAZ. 

SON İPTAL TARİHİ: 20 Şubat 2022

ARAÇ DURAKLARI
6.25 Yenibosna
6.30 İncirli Dilek Pastanesi Önü 
6.45 Mecidiyeköy Y.K.Bank
7.05 Kadıköy BP Benzinlik 
7.10 E-5 Göztepe
7.15 E-5 Kozyatağı
       E-5 üzeri Maltepe, Kartal v.s. BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.