ORGANİK ÇİFTLİKDE HAFTA SONU VE HARMANKAYA KANYONU

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 25.06.2022 Cumartesi - 26.06.2022 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : Bungalow ve Çadır Konaklamalı
 • Mesafe 14 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 201
  Yürüyüş mesafesi 2509 km
  Düzenlediği etkinlik 176
 • İletişime geç
Bungalow ve Çadır Konaklamalı

ORGANİK ÇİFTLİKDE KONAKLAMA VE  HARMANKAYA  KANYONU

25 - 26 HAZİRAN 2022


Bu hafta sonu Bilecik il sınırları içerisindeki organik çiftliğe gidiyoruz.

Çiftliğimizde organik ürünlerin , nasıl bir ortamda üretildiklerini ve gerçekten organik olup olmadığını görmek istemez misiniz? Dilerseniz tarladan kendiniz de toplayabilirsiniz. Veya arkadaşlarınızla birlikte organik tarım çiftliğinde bir köy kahvaltısına ne dersiniz? Sonrasında uzun bir yürüyüş yapabileceğiniz için kahvaltıyı biraz fazla kaçırmanızın zararı olmaz ;)


Çiftliğimizde kahvaltı, öğle veya akşam yemeği verilmektedir. .Çiftliğimizde organik tarım esasları üzerine konuşacağımız ve çevreyi, köy yaşamını tanıtacağımız, toprağa değeceğiniz bir gün geçireceksiniz. 


Harmankaya Kanyonu : Bilecik şehrimizin İnhisar ve Yenipazar ilçeleri arasında konumlanan Harmanköy'deki Harmankaya Kanyonu, 4206 hektarlık bir alana sahip ve 4 kilometre uzunluğunda. Bundan 5 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nca tabiat parkı kabul edilen Harmankaya Kanyonu'nun içerisinde 20 ve 25 metrelik iki büyük şelale, birçok küçük şelaleler ve mağaralar yer alıyor.

PROGRAM :

1. GÜN : Saat 06:30 da Yenibosnadan ilk katılımcıları alarak yola revan oluyoruz. Kahvaltımızı Feribotta yapıyoruz. Tahmini Saat 11 sularında Organik Çiftliğimize ulaşıp Bungolowlara yerleşiyoruz. ( Çadır kuracaklar çadırlarını kuruyor. ) 6 adet bungolow bulunmakta olup 12 kişi kapasitelidir. Kınık Köyü gezisi yapılacak. Burada Çömlekçilik hakkında bilgi alınacak ve isteyenler çömlek yapabilecek. Daha sonra Küçük Elmalı Tabiat parkı gezilecek. Akşama Çiftliğe dönülüyor. İsteyenler burada 120 TL Güncellenmiş fiyat) karşılığında organik ürünlerden oluşan Akşam yemeği alabilecekler. ( MENU : Etli Güveç + Erişte Çorbası + Turşu ). Akşam Ateş Başında Eğlence..


2. GÜN : Sabah organik ürünlerden oluşan köy kahvaltımızı yapıyoruz.  8 km lik zor olmayan  bir yürüyüşi ile  Harmankaya Kanyonu tepeden gözlemleyip fotoğraflıyoruz.  İsteyen arkadaşlar ile patika ve merdivenlerden kanyon tabanına inebiliriz.   Saat 16:00 da İstanbul'a dönüşe geçiyoruz.

Paylaşım Esasına göre ücretlendirme yapılmaktadır. 

PAYLAŞIM ESASI : YOL + SİGORTA + ACENTA GİDERİ + REHBERLİK ÜCRETİ


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Bungolow Konaklama için 2 kişilik Bungolow evlerde 1 gece konaklama + 1 Adet Organik Kahvaltı + Acenta - Sigorta

900 TL (DOLDU)

Çadır Konaklama İçin  1 gece çadır yeri ücreti + 1 Adet Organik Kahvaltı + Acenta - Sigorta

650 TL

Bu etkinliği Tursab A acenta gurubu, 8273A sicil numaralı GLEE Turizm ile organize etmekteyiz

Not. Akaryakıt fiyatlarınada oluşacak olağandışı artışlar yol ücretine yansıtılacaktır. 

Faaliyet Sorumlusu SAİT YİĞİT  0532 335 49 84

6:30 Yenibosna
6:35 İncirli- Alfemo
6:45 Mecidiyeköy- Y.K Bank
7:05 Kadıköy- Evlendirme
7:10  E-5 Göztepe
7:15 Kozyatağı
         E-5 üzeri Maltepe-Kartal vs.
Lütfen 5 dk. önce durakta olunuz!       BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.